حذف اکانت پیام رسان بیتاک دیلیت اکانت بیتاک BeeTalk

شما در اپلیکیشن بیتاک BeeTalk که یکی از پیام رسان های محبوب به شمار می آید، می توانید پیام های خود را که به صورت متنی، صوتی و تصویری می باشد، را ارسال و یا دریافت کنید. یکی از قابلیت هایی که باعث شده است این برنامه نسبت به دیگر پیام رسان ها متمایز باشد، ویژگی رادار (Radar) این برنامه می باشد. شما با استفاده از این قابلیت می توانید، افرادی را که در نزدیکی شما و از برنامه بیتاک (BeeTalk) استفاده می کنند، را ردیابی کنید. (افراد نزدیک به خود را جستجو کنید و با آن ها ارتباط برقرار نمایید. ) بعضی از کاربران به اشتباه این پیام رسان را بیتالک تلفظ می کنند، همان طور که مشاهده می کنید حرف L در این پیام رسان خوانده نمی شود. در این مقاله می خواهیم نحوه حذف اکانت بیتاک (BeeTalk) را به شما عزیزان با تصاویر آموزش دهیم. در صورتی که در این زمینه نیاز به راهنمایی بیش تری داشتید، می توانید با قسمت پشتیبانی موبایل کمک تماس برقرار کنید. بنابراین در ادامه همراه با موبایل کمک باشید.

آموزش تصویری حذف اکانت برنامه بیتاک (BeeTalk)

حذف این پیام رسان بسیار ساده و آسان می باشد. شما می توانید با استفاده از تنظیمات پیام رسان بیتاک (BeeTalk) اکانت این برنامه را حذف کنید. بنابراین مراحلی را که در زیر برای شما ذکر می کنیم، را به صورت گام به گام انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

  1. در مرحله اول باید پیام رسان بیتاک (BeeTalk) را اجرا نمایید.
  2. در مرحله دوم همان طور که در عکس مشاهده می کنید، باید وارد قسمت تنظیمات (Settings ) شوید. بنابراین گزینه تنظیمات (Settings ) را انتخاب نمایید.

حذف اکانت بیتاک

  1. در مرحله سوم صفحه ای برای شما باز می شود، شما در این صفحه باید گزینه Clear Chat History را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه تاریخچه پیام های شما در اکانت برنامه بیتاک (BeeTalk) حذف می شود.

شما در این مرحله دو گزینه دیگر را هم مشاهده می کنید.

  • گزینه Hide Location : در صورتی که می خواهید موقعیت مکانی شما برای دیگر کاربران مشاهده نشود، می توانید این گزینه را فعال کنید.
  • گزینه Hide Last Seen : در صورتی که می خواهید آخرین بازدید شما توسط دیگر کاربران دیده نشود، این گزینه را فعال کنید.

با انتخاب این دو گزینه دیگر کاربران نمی توانند شما را ردیابی کنند.

حذف اکانت بیتاک

  1. در این مرحله شما پیام رسان بیتاک (BeeTalk) را غیر فعال می کنید. تنها با غیرفعال کردن گزینه هایی که در بالا برای شما ذکر کردیم، می توانید این پیام رسان را غیرمستقیم غیرفعال کنید. متاسفانه روش دیگری برای حذف برنامه بیتاک (BeeTalk) ارائه نشده است.

حذف اکانت بیتاک

در این مقاله آموزش حذف ( غیرفعال سازی ) اکانت بیتاک (BeeTalk) را خدمت شما ارائه دادیم. در صورتی که مشکلی در این زمینه برای شما پیش آمد، می توانید با واحد پشتیبانی کارشناسان موبایل کمک تماس برقرار کنید.

 

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 0 Average: 0]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *