آموزش حذف اکانت پیام رسان تریما Threema

اپلیکیشن تریما (Threema) پیام رسانی با امنیت بالا است، چرا که این پیام رسان توسط طراحان خود رمزگذاری سراسری شده است. بنابراین این پیام رسان همانند برنامه تلگرام رمزگذاری شده است، و دارای امنیت بسیار بالایی می باشد. شما در این پیام رسان می توانید پیام های خود را به صورت متنی، مولتی مدیا، موقعیت مکانی و صوتی دریافت و یا ارسال کنید. نسخه پیام رسان تریما (Threema) برای سیستم عامل های اندروید، Ios و ویندوز فون ارائه شده است. به هر حال برای استفاده از امکانات و خدماتی که پیام رسان تریما (Threema) ارائه داده است باید اکانت این برنامه را ایجاد کنید. اما ما در این مقاله نمی خواهیم از ویژگی های این برنامه صحبت کنیم. بلکه قصد داریم آموزش حذف اکانت پیام رسان تریما (Threema) را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در صورتی که نیاز به راهنمایی بیش تری در این زمینه داشتید، می توانید با قسمت پشتیبانی موبایل کمک تماس بگیرید. در ادامه با موبایل کمک همراه باشید.

آموزش حذف اکانت پیام رسان تریما (Threema)

ما در این مقاله آموزش حذف اکانت این برنامه را به دو صورت دائمی و همیشگی برای شما ذکر می کنیم. در ادامه مراحلی را که برای شما ذکر می کنیم به صورت گام به گام انجام دهید.

 1. حذف اکانت پیام رسان تریما (Threema)  به صورت موقت

شما با این روش به صورت موقت اکانت این برنامه را بر روی دستگاهی که قرار دارد، حذف می کنید. با حذف موقت این برنامه ، شما می توانید این پیام رسان را هر زمانی که مایل بودید بازیابی کنید.

 • در مرحله اول باید وارد برنامه با اکانتی که می خواهید حذف کنید شوید.
 • در مرحله دوم به قسمت MY ID مراجعه کنید.
 • در صورتی که صفحه جدیدی را مشاهده کردید باید حذف اکانت برنامه را تایید کنید.
 • از برنامه خارج شوید و دوباره وارد برنامه شوید و اکنون مشاهده می کنید، که دیگر آن اکانت قبلی وجود ندارد. در صورتی که این برنامه بر روی دستگاه دیگری با همین اکانت وجود داشته باشد، از آن دستگاه حذف نمی شود.
 1. آموزش حذف دائمی پیام رسان تریما (Threema) 

 • در ابتدا باید با اکانتی که می خواهید حذف کنید وارد برنامه شوید.
 • در مرحله دوم در صورتی که برنامه شما بر روی سیستم عامل اندروید بود، باید بعد از انتخاب آی دی خود گزینه ID Recovation را انتخاب نمایید. در صورتی که از آی او اس استفاده می کنید باید وارد قسمت My ID شوید و گزینه ID Revocation Password را انتخاب نمایید. در ویندوز فون حذف دائمی این برنامه وجود ندارد.
 • در این مرحله کدی برای شما ارسال می شود، شما با این رمز می توانید برای همیشه اکانت این برنامه را حذف کنید.
 • در این مرحله به این لینک مراجعه کنید.
 • زمانی که وارد صفحه حذف اکانت این برنامه شدید، گزینه های زیر را مشاهده می کنید.

Threema ID : آی دی خود را وارد نمایید.

Revocation Password : شما باید کدی که به عنوان رمز برای شما ارسال شد، را وارد نمایید.

در آخر گزینه Revoke ID را انتخاب کنید.

حذف اکانت مسنجر تریما Threema

در این مقاله آموزش حذف اکانت مسنجر تریما (Threema) را در اختیار شما قرار دادیم. در صورتی که در این زمینه نیاز به راهنمایی و توضیحات بیش تری داشتید می توانید با قسمت پشتیبانی موبایل کمک تماس بگیرید.

 

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 0 Average: 0]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *