آموزش حذف اکانت بادو Delete Badoo Account

اپلیکیشن بادو در سال ۲۰۰۶ توسط کارآفرین روسی طراحی شده است. آماری که در سال ۲۰۱۴ توسط الکسا گرفته شد ، نشان داد که این برنامه توسط سایت دویست و هشتاد و یک مرتبه بازدید شده بود. این پیام رسان در حال حاضر دارای ۳۳۳ میلیون کاربر می باشد. اپلیکیشن بادو در واقع پیام رسانی است که بیش تر برای دوست یابی و آشنایی افراد با یکدیگر طراحی شده است. این پیام رسان بیش تر در کشورهایی نظیر آمریکا، فرانسه و اسپانیا مورد استقبال قرار گرفته است، و کاربران زیادی را به خود جذب نموده است. به هر حال ممکن است شما بخواهید این پیام رسان را حذف نمایید. در این مقاله ما قصد داریم آموزش حذف اکانت پیام رسان بادو را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در صورتی که در این زمینه نیاز به راهنمایی بیش تری داشتید، می توانید با قسمت پشتیبانی موبایل کمک تماس برقرار کنید. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

آموزش تصویری حذف اکانت بادو (Badoo)

حذف اکانت بادو مراحلی ساده و آسانی دارد . شما با استفاده از این مقاله می توانید، به راحتی این پیام رسان را حذف کنید. بنابراین مراحلی را که در ادامه برای شما ذکر می کنیم، را به صورت گام به گام انجام دهید.

 1. در مرحله اول به این لینک مراجعه کنید. ما سایت حذف این اکانت را در اختیارتان قرار می دهیم.
 2. در مرحله دوم در صفحه ای که برای شما باز شده است باید مشخصات اکانتی را که می خواهید، حذف کنید را وارد نمایید، و در آخر گزینه Sign me in را انتخاب کنید.

حذف اکانت بادو (Badoo)

 1. در این مرحله همان طور که در عکس زیر مشخص شده است، باید آیکون پروفایل Profile را انتخاب کنید.
 2. در این مرحله منویی برای شما نمایش داده می شود، که شما باید از بین گزینه ها گزینه تنظیمات Settings را انتخاب کنید.

حذف اکانت بادو (Badoo)

 1. اکنون در این مرحله همان طور که در عکس مشخص شده است، شما باید گزینه Delete Profile را انتخاب کنید.

حذف اکانت بادو (Badoo)

 1. در این مرحله در صفحه ای که برای شما باز می شود، گزینه های مختلفی وجود دارد. شما باید از بین گزینه ها تیک گزینه Delete your account را انتخاب کنید. و در آخر گزینه Continue را انتخاب نمایید.

حذف اکانت بادو (Badoo)

 1. در این مرحله در صفحه ای که مشاهده می کنید، باید دلیل حذف اکانت را ذکر کنید. که ما به شما پیشنهاد می دهیم گزینه Other را انتخاب کنید. و در آخر گزینه Continue را انتخاب نمایید.

حذف اکانت بادو (Badoo)

 1. در این مرحله گزینه Delete your profile را انتخاب کنید.

حذف اکانت بادو (Badoo)

 1. در این مرحله همان طور که در عکس مشخص شده است، باید مشخصات خواسته شده را وارد نمایید
  ، و در آخر گزینه Delete my profile را انتخاب نمایید.

حذف اکانت بادو (Badoo)

در این مقاله حذف اکانت بادو (Badoo) را در اختیار شما قرار دادیم. در صورتی که نیاز به راهنمایی بیش تری داشتید می‌توانید با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس برقرار کنید.

 

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 1 Average: 1]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *