آموزش حذف اکانت لینکدین دیلیت اکانت لینکدین Linkedin

 

اپلیکیشن لینکدین (LinkedIn) برنامه ای است که مرتبط به شغل اشخاص و هم چنین روزمه کاری آن ها می باشد . شما می توانید در این برنامه با ایجاد یک پروفایل شخصی، روزمه کاری خود و تجربه خودتان را نسبت به حرفه ای که دارید در اختیار کاربران این اپلیکیشن قرار دهید. در این مقاله می خواهیم آموزش حذف اکانت لینکدین (LinkedIn) را در اختیار شما قرار دهیم . بنابراین در ادامه همراه با موبایل کمک باشید.

مقدمه‌

حذف اکانت لینکدین (LinkedIn)

اپلیکیشن لینکدین (LinkedIn)در سال ۲۰۰۲ طراحی شد و در سال ۲۰۰۳ از این برنامه رونمایی شد. اپلیکیشن لینکدین (LinkedIn)نسبت به شبکه های اجتماعی دیگر کاملا متفاوت است. چرا که شما در این برنامه بایستی روزمه کاری خود را در پروفایل خصوصی خود قرار دهید. در اصل این برنامه جنبه تجاری و کاریابی دارد. شما می توانید در این برنامه به دنبال شغل مورد نظر خود باشید. و از فرصت های شغلی که در این برنامه در اختیار شما قرار می گیرد، استفاده کنید. ما در این مقاله قصد نداریم نحوه استفاده از این برنامه را برای شما شرح دهیم. بنابراین اگر شما این اپلیکیشن را نصب نموده اید و به هر دلیلی می خواهید آن را حذف نمایید، مقاله ما را مطالعه کنید و مراحل حذف اکانت لینکدین (LinkedIn)را به صورت گام به گام به همراه ما انجام دهید.

آموزش قدم به قدم linkedin دیلیت اکانت

  1. در مرحله اول برای حذف اکانت این برنامه باید در وارد سایت لینکدین (LinkedIn)شوید.
  2. در مرحله دوم شما باید وارد اکانتی که می خواهید حذف کنید شوید. و گزینه (Sign In) را انتخاب نمایید.
  3. در مرحله سوم صفحه ای برای شما باز می شود. که در آن چند آپشن وجود دارد، شما باید آپشن Privacy & Settings را انتخاب کنید و از منوی آن گزینه Manage را انتخاب نمایید.

حذف اکانت لینکدین

  1. در این مرحله گزینه Account را انتخاب نمایید، تا وارد قسمت تنظیمات شوید.

حذف اکانت لینکدین

  1. در صفحه ای که مشاهده می کنید گزینه Close Your Account را انتخاب نمایید.

حذف اکانت لینکدین

  1. در این مرحله از شما می خواهد تا دلیل حذف برنامه را توضیح دهید.

شما می توانید گزینه I’m getting too many emails را که به معنای دریافت ایمیل های زیاد می باشد را انتخاب نمایید. و یا هم چنین گزینه Other که به معنای سایر دلایل می باشد را انتخاب کنید. و در آخر گزینه Continue را انتخاب نمایید.

حذف اکانت لینکدین

۷٫در مرحله آخر گزینه Close Account را انتخاب نمایید. اکنون مراحل حذف اکانت برنامه لینکدین (LinkedIn) را باید تایید کنید.

حذف اکانت لینکدین

در صورتی که پیام زیر را مشاهده نمودید اکانت برنامه لینکدین (LinkedIn)برای شما حذف شده است.

حذف اکانت لینکدین

در این مقاله ما سعی کردیم آموزش تصویری حذف اکانت برنامه لینکدین (LinkedIn) را در اختیارتان قرار دهیم . شما می‌توانید برای راهنمایی بیش تر با واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید.

 

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 1 Average: 5]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *