حذف اکانت تلگرام طلایی دیلیت اکانت تلگرام طلایی دائمی و موقت به دو روش

پیام رسان تلگرام یکی از اپلیکیشن هایی است که به دلیل خدماتی که به کاربران خود ارائه می دهد، کاربران زیادی را به خود جذب نموده است. اما همان طور که می دانید استفاده از تلگرام رسمی با مشکلاتی روبرو شده است، که به همین علت نصب تلگرام های غیر رسمی مانند تلگرام طلایی مورد استقبال کاربران بسیاری قرار گرفت. در مقاله های قبل آموزش حذف اکانت تلگرام را در اختیار شما قرار دادیم. برای حذف اکانت تلگرام طلایی دو روش دائمی و موقت وجود دارد. حال در این مقاله می خواهیم آموزش حذف اکانت تلگرام طلایی را به دو روش دائمی و موقت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

آموزش حذف اکانت تلگرام طلایی به روش موقت

در این روش اکانت تلگرام شما به صورت موقت غیرفعال می شود و هرگاه که مایل بودید می توانید از دوباره از تلگرام طلایی با همین اکانت استفاده کنید.

  1. در مرحله اول باید تلگرام طلایی را از گوشی حذف کنید، و تلگرام رسمی را نصب نمایید.
  2. در این مرحله باید به قسمت تنظیمات ( Settings ) تلگرام مراجعه کنید. و گزینه Privacy and Security را از بین گزینه ها انتخاب نمایید.

روش حذف اکانت تلگرام طلایی

  1. در این مرحله در صفحه ای که برای شما باز می شود گزینه Active Sessions را انتخاب کنید.

آموزش تصویری 2 روش حذف اکانت تلگرام طلایی

  1. در این مرحله می توانید هر چند تلگرام، که بر روی هر دستگاهی دارید، را مشاهده نمایید.

روش دیلیت اکانت تلگرام طلایی

  1. در این مرحله برای غیرفعال نمودن اکانتی که می خواهید حذف کنید باید گزینه Terminate All Other Sessions را انتخاب کنید. حال اکانت تلگرام بر روی هر دستگاهی نصب باشد حذف می شود. اکنون می توانید از اکانت خود خارج شوید.

آموزش حذف اکانت تلگرام طلایی به صورت دائمی

در این روش تمامی اطلاعاتی که در این برنامه دارید به صورت دائمی حذف می شود.

  1. با وارد شدن به این لینک به صفحه حذف اکانت تلگرام شوید.
  2. در این مرحله از شما می خواهد که شماره ای که قصد دارید اکانت آن را حذف کنید، تایپ نمایید. و بعد گزینه Next را انتخاب کنید.

https://my.telegram.org/auth?to=deactivate

حذف اکانت تلگرام طلایی

  1. در این مرحله کد تاییدی برای شما ارسال می شود. باید در صفحه ای که مشاهده می کنید، کد تاییدی را وارد کنید و در آخر گزینه Sign In را انتخاب نمایید.

دیلیت اکانت تلگرام طلایی

  1. در این مرحله در صفحه ای که برای شما باز شده است، توضیحاتی در مورد حذف تلگرام برای شما آمده است. ( با انتخاب گزینه Done تمامی اطلاعات شما در تلگرام دارید حذف می شود و هم چنین ممکن است تا چند روز نتوانید با این شماره ای که در حال حاضر در تلگرام هستید، وارد برنامه شوید. )

حال گزینه Done را انتخاب نمایید.

آموزش تصویری 2 روش حذف اکانت تلگرام طلایی

  1. در مرحله آخر باید گزینه Yes, Delete My Account را انتخاب کنید .

آموزش تصویری 2 روش حذف اکانت تلگرام طلایی

در این مقاله سعی کردیم آموزش حذف اکانت به دو روش دائمی و موقت شرح دهیم. در روش دائمی اکانت شما به صورت همیشگی حذف می شود و تمامی اطلاعات شما در این برنامه حذف می شود. اما در روش موقت هر زمان که مایل بودید می توانید از تلگرام با همان اکانتی که حذف کردید استفاده کنید. در روش غیر مستقیم می توانید با همان شماره ای که قبلا در تلگرام بودید اکانتی جدید بسازید.

 

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 2 Average: 5]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *