آموزش تصویری حذف اکانت برنامه لیپ LIPP

اپلیکیشن لیپ (LIPP ) برنامه ای نوین و جذاب می باشد، که شما می توانید با استفاده از قابلیت هایی که دارد بر روی فیلم مورد نظر خود صداگذاری کنید. این برنامه کاملا برعکس اپلیکشن دابسمش می باشد، همان طور که می دانید در برنامه دابسمش شما باید بر اساس صدایی که دارید، فیلمی که مرتبط با صدا است ،را با خلاقیت خود طراحی کنید. جذابیتی که در اپلیکیشن لیپ (LIPP ) وجود دارد باعث شده است که در بین کاربران خود به یک برنامه محبوب تبدیل شود. شما برای استفاده از این برنامه لیپ (LIPP ) باید اکانتی اختصاصی برای خود بسازید. در این مقاله ما قصد نداریم، که شما را با برنامه لیپ (LIPP ) آشنا کنیم. بلکه در این مقاله ما می خواهیم آموزش حذف اکانت اپلیکیشن لیپ (LIPP ) را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. حذف اکانت اپلیکیشن لیپ (LIPP ) مراحلی بسیار آسان دارد. در صورتی که نیاز به راهنمایی بیش تری داشتید، می توانید با قسمت پشتیبانی موبایل کمک تماس برقرار کنید. در ادامه با موبایل کمک همراه باشید.

آموزش حذف اکانت لیپ (LIPP )

حذف اکانت اپلیکیشن لیپ (LIPP ) به هیچ عنوان مراحلی پیچیده و دشواری ندارد. شما بعد از مطالعه نمودن این مقاله به راحتی می توانید حذف اکانت اپلیکیشن لیپ (LIPP ) را انجام دهید. بنابراین مراحلی را که در ادامه برای شما عزیزان ذکر می کنیم، را به صورت گام به گام همراه با ما انجام دهید.

  1. در مرحله اول با اکاتنی که می خواهید، وارد اپلیکیشن لیپ (LIPP ) شوید.
  2. در مرحله دوم همان طور که در عکس زیر مشاهده می کنید، باید آیکونی را که در بالای صفحه سمت چپ قرار دارد را انتخاب کنید.

حذف اکانت برنامه لیپ

  1. در این مرحله شما باید وارد قسمت تنظیمات اپلیکیشن لیپ (LIPP ) شوید . برای وارد شدن به قسمت تنظیمات گزینه Settings را انتخاب کنید.

حذف اکانت برنامه لیپ

  1. در این مرحله در صفحه ای که برای شما باز شده است گزینه هایی را مشاهده می کنید، شما باید از بین گزینه های موجود گزینه Delete My Account را انتخاب کنید.

حذف اکانت برنامه لیپ

  1. در این مرحله پیامی برای شما ظاهر می شود که شما باید گزینه OK را انتخاب کنید.

حذف اکانت برنامه لیپ

  1. در مرحله آخر از شما می خواهد، که نام کاربری (Username) را وارد نمایید. در این مرحله اکانت اپلیکیشن لیپ (LIPP ) شما حذف می شود.

در این مقاله آموزش تصویری حذف اکانت اپلیکیشن لیپ (LIPP) را در اختیار شما قرار دادیم.در صورتی که در این زمینه نیاز به توضیحات بیش تری داشتید،می‌توانید با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس برقرار کنید.

 

 

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 0 Average: 0]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *