آموزش تصویری حذف اکانت تامبلر Delete Tumblr Account

اپلیکیشن تامبلر Tumblr که توسط شرکت تامبلر طراحی شده است، دارای امکانات و قابلیت های بسیاری می باشد. که همین امر باعث شده است مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. شما در این برنامه می توانید متن، عکس، ویدیو و تصویرهای متحرک را با کاربران این شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید و هم چنین می توانید با ارسال پست، نظرات دیگران را مشاهده کنید. و در مورد مسائل مختلف به گفتگو بپردازید. ما در این مقاله می خواهیم آموزش حذف اکانت برنامه تامبلر (Tumblr ) را در اختیارتان قرار دهیم. در صورتی که نیاز به راهنمایی بیش تر در این زمینه داشتید می توانید با قسمت پشتیبانی موبایل کمک تماس بگیرید. در ادامه با موبایل کمک همراه باشید.

حذف اکانت اپلیکیشن تامبلر (Tumblr ) به صورت تصویری

حذف اکانت تامبلر (Tumblr ) کار بسیار آسان و ساده ای می باشد. که شما به راحتی می توانید از عهده آن بر بیایید. برای حذف این برنامه می توانید مراحل زیر را به صوت گام به گام انجام دهید.

  1. در مرحله اول با ورود به این لینک وارد سایت اختصاصی این برنامه شوید.
  2. در مرحله دوم باید تمامی مشخصاتی که از شما خواسته شده است را وارد نمایید. و در آخر گزینه Login را انتخاب کنید.

حذف اکانت Tumblr (تامبلر)

  1. این مرحله صفحه ای برای شما باز می شود که شما باید آیکون پروفایل را انتخاب کنید و همان طور که در عکس زیر با فلش مشخص شده است، باید گزینه تنظیمات (Settings ) را انتخاب نمایید.

حذف اکانت Tumblr (تامبلر)

  1. اکنون گزینه Delete Account را انتخاب نمایید.

حذف اکانت Tumblr (تامبلر)

  1. در این مرحله شما باید دوباره ایمیل اکانت و رمز عبور را وارد نمایید. و در آخر گزینه Delete Everything را انتخاب نمایید. با انتخاب این گزینه تمامی اطلاعات شما با این اکانت حذف می شود.

حذف اکانت Tumblr (تامبلر)

زمانی پیامی که در عکس زیر مشاهده می کنید، برای شما ظاهر شد . اکانت شما با موفقیت حذف شده است.

حذف اکانت Tumblr (تامبلر)

در این مقاله آموزش تصویری نحوه حذف اکانت Tumblr (تامبلر) را در اختیارتان قرار دادیم . در صورتی که نیاز به راهنمایی بیش تر داشتید و یا مشکلی برای شما در این زمینه پیش آمد می توانید با قسمت پشتیبانی موبایل کمک تماس بگیرید.

 

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 0 Average: 0]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *