آموزش حذف اکانت برنامه سیگنالSignal Private Messenger

در این اپلیکیشن می توانید پیام های خود را ارسال و یا دریافت نمایید. این پیام رسان از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و همین امر باعث شده است که کاربران بسیاری را به خود جذب کند. ازآن جایی که باعث حفظ حریم خصوصی کاربران می گردد، بین کاربران خود محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

در برنامه سیگنال (Signal Private Messenger) هیچ یک از پیام های شما در سرورهای این پیام رسان ذخیره نمی شود. پیام ها فقط در یک لحظه ارسال و یا دریافت می شوند. در این مقاله ما قصد داریم آموزش حذف اکانت برنامه سیگنال (Signal Private Messenger) را در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین با ما همراه باشید. حذف اکانت این پیام رسان از طریق خود برنامه امکان پذیر نمی باشد بنابراین برای حذف اکانت این برنامه باید وارد سایتی که خدمت شما عرض می کنیم ، شوید. در صورتی که در این زمینه نیاز به راهنمایی بیش تر داشتید با موبایل کمک تماس برقرار کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش تصویری غیر فعال سازی یا حذف اکانت برنامه سیگنال (Signal Private Messenger)

شما باید برای حذف پیام رسان سیگنال (Signal Private Messenger) وارد سایت اختصاصی شوید. با ورود به این لینک وارد سایت برنامه سیگنال (Signal Private Messenger) می شوید. بعد از ورود به سایت مورد نظر مراحلی که در ادامه ذکر شده است را گام به گام انجام دهید.

  1. بعد از ورود به سایت در صفحه ای که برای شما باز شده است باید در قسمت Country نام کشور خود را انتخاب نمایید. در این مرحله پیش شماره شما مشخص می شود.
  2. در قسمت Your Phone Number از شما می خواهد که شماره تلفن خود را وارد نمایید.
  3. در قسمت Call و Send SMSبرای غیرفعال سازی اکانت برنامه کدی برای شما ارسال می شود در صورتی که call را انتخاب کنید تماسی از طریق برنامه با شما گرفته می شود و کد مورد نظر را به شما اعلام می کند . در صورتی که گزینه Send SMS را انتخاب کنید کد برای شما به صورت پیام ارسال می شود.

حذف اکانت برنامه سیگنال

  1. در این مرحله کدی که برای شما ارسال شده است را وارد نمایید.
  2. در این مرحله باید گزینه Unregister را انتخاب کنید.

اکنون حذف اکانت برنامه سیگنال (Signal Private Messenger) به پایان می رسد.

در این مقاله ما حذف اکانت برنامه سیگنال (Signal Private Messenger) را به شما آموزش دادیم. در صورتی که در این زمینه نیاز به راهنمایی داشتید با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس برقرار کنید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 0 Average: 0]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *