حذف اکانت اسکایپ دیلیت اکانت اسکایپ Skype

پیام رسان اسکایپ Skype  یکی از قدیمی ترین اپلیکیشن هایی است که در آن ارسال و دریافت پیام های متنی، و هم چنین تماس صوتی و تصویری امکان پذیر می باشد. از آن جایی که کیفیت تماس تصویری در این اپلیکیشن بسیار عالی است، این برنامه کاربران زیادی را به خود جذب نموده است. به هر حال با وجود امکاناتی که این برنامه دارد، ممکن است بخواهید اکانت این برنامه را حذف کنید. همان طور که می دانید حذف اکانت برنامه اسکایپ Skype به صورت مستقیم امکان پذیر نمی باشد. در این مقاله قصد داریم آموزش حذف اکانت برنامه اسکایپ (Skype ) را با تصاویر برای شما شرح دهیم. بنابراین در ادامه با موبایل کمک همراه باشید. در صورتی که سوال و یا مشکلی در این زمینه برای شما پیش آمد می توانید با قسمت پشتیبانی موبایل کمک تماس برقرار کنید.

آموزش تصویری حذف اکانت برنامه اسکایپ (Skype )

همان طور که گفته شد حذف اکانت اسکایپ Skype به صورت مستقیم امکان پذیر نمی باشد. اما شما می توانید اطلاعاتی که در این برنامه دارید را حذف کنید. بنابراین مراحلی را که در زیر خدمات شما عزیزان ذکر می کنیم، را به صورت گام به گام انجام دهید.

  1. در مرحله اول از طریق این لینک وارد صفحه اکانت برنامه اسکایپ (Skype ) شوید.
  2. در مرحله دوم در صفحه ای که برای شما باز می شود، باید نام و یا ایمیل و رمز ورود خود را تایپ نمایید. و در آخر گزینه Sign in را انتخاب نمایید.

آموزش تصویری حذف اکانت اسکایپ

  1. در این مرحله در صفحه ای که برای شما باز شده است ، در قسمت Settings & preferences باید گزینه Edit Profile را انتخاب نمایید.

دیلیت اکانت اسکایپ Skype

  1. در این مرحله همان طور که در عکس زیر مشاهده می کنید باید گزینه Edit را انتخاب کنید.

دیلیت اکانت اسکایپ

  1. در این مرحله صفحه ای برای شما باز می شود که همان طور که مشاهده می کنید در این قسمت مشخصات شما وارد شده است. شما باید تمامی مشخصات وارد شده را تغییر دهید . به عنوان مثال می توانیید به جای کلمه ای خاص چند حروف ( dfukjhnikh ) را تایپ نمایید. این عمل را برای تک تک مشخصات وارد نمایید. و در آخر گزینه Save را انتخاب کنید. با این عمل دیگر اکانتی با مشخصات شما وجود ندارد. بنابراین اکانت شما غیرفعال شده است.

آموزش تصویری حذف اکانت اسکایپ

در این مقاله ما سعی کردیم آموزش تصویری حذف اکانت برنامه اسکایپ Skype را در اختیارتان قرار دهیم. شما می‌توانید برای راهنمایی بیش تر با واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس بگیرید.

 

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 1 Average: 5]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *