حذف اکانت پیام رسان وی چت دیلیت اکانت وی چت WeChat

اپلیکیشن وی چت WeChat پیام رسانی است که در سال ۲۰۱۱ رونمایی شد. شما می توانید پیام رسان وی چت WeChat را بر روی سیستم عامل های اندروید، Ios ، و ویندوز فون نصب نمایید. این پیام رسان قابلیت تماس صوتی و تصویری را دارد که این قالیت یکی از خصوصیات مهم و برتراین اپلیکیشن می باشد. ممکن است به هر دلیلی شما بخواهید اکانت این برنامه را حذف نمایید. در این مقاله می خواهیم آموزش حذف اکانت پیام رسان وی چت (WeChat)را با تصاویر در اختیارتان قرار دهیم . بنابراین برای حذف اکانت وی چت (WeChat) با موبایل کمک همراه باشید. در صورتی که سوال و یا مشکلی در زمینه داشتید می توانید با قسمت پشتیبانی موبایل کمک تماس بگیرید.

آموزش تصویری حذف اکانت برنامه وی چت WeChat

شما از طریق این مقاله می توانید به راحتی اکانت برنامه وی چت (WeChat)  را حذف کنید. حذف اکانت وی چت WeChat  از طریق خود برنامه امکان پذیر می باشد. بنابراین برای حذف پیام رسان وی چت (WeChat)  مراحلی را که در زیر خدمت شما ارائه می دهیم را به صورت گام به گام انجام دهید.

  1. در مرحله اول باید وارد برنامه وی چت (WeChat)  شوید.
  2. در مرحله دوم با انتخاب آیکونی که برای شما نمایش داده شده است می توانید وارد صفحه خصوصی پروفایل خودتان در برنامه وی چت (WeChat)  شوید.

حذف اکانت وی چت (WeChat)

  1. در این مرحله باید گزینه تنظیمات (Settings ) را انتخاب کنید.

حذف اکانت وی چت (WeChat)

  1. همان طور که در عکس زیر مشاهده می کنید. شما باید گزینه My Account را انتخاب کنید.

حذف اکانت وی چت (WeChat)

  1. در این مرحله در صفحه ای که برای شما باز شده است باید گزینه Delete Account را انتخاب کنید.

حذف اکانت وی چت (WeChat)

  1. با توجه به شکل زیر شما باید تیک گزینه ای را که با فلش مشخص شده است، را انتخاب کنید. و در آخر گزینه Next را انتخاب کنید.

حذف اکانت وی چت (WeChat)

  1. در این مرحله شما باید نام آی دی خود را در وی چت و رمز عبور را وارد نمایید. و در آخر گزینه Next را انتخاب کنید.

حذف اکانت وی چت (WeChat)

  1. در این مرحله در صفحه ای که برای شما باز شده است از شما می خواهد که دلیل حذف اکانت این برنامه را وارد نمایید. و در آخر گزینه Delete را انتخاب نمایید.

حذف اکانت وی چت (WeChat)

  1. در صورتی که پیام زیر برای شما ظاهر شد، حذف اکانت برنامه وی چت با موفقیت به پایان رسیده است. اکنون گزینه ok را انتخاب نمایید.

حذف اکانت وی چت (WeChat)

در این مقاله آموزش تصویری نحوه حذف اکانت برنامه وی چت (WeChat) را خدمت شما ارائه دادیم. در صورتی که سوال و یا راهنمایی خاصی داشتید می توانید با بخش پشتیبانی موبایل کمک تماس بگیرید.

 

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 2 Average: 5]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *