حذف اکانت تلگرام با لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام

تلگرام نام پیام‌رسانی است که این روزها و در زمان نگارش این مقاله به یکی از بهترین نرم‌افزارهای پیام‌رسان تبدیل شده است. تلگرام توانست با ارائه قابلیت‌های فراوانی که در خود اپلیکیشن نهفته است مخاطبان زیادی را از سرتاسر جهان به خود جذب نماید و هم‌اکنون جزو قدرتمندترین برنامه‌ها و نرم‌افزارهای پیام‌رسان در شبکه‌های اجتماعی محسوب می شود. تلگرام دارای قابلیت‌هایی مانند ارسال عکس تصویر متن فیلم و تماس صوتی ایجاد کانال‌های متعدد و گروه‌های متعدد را داراست و همین قابلیت‌ها و امکانات فوق‌العاده باعث شد تا سایر رقبا نتوانند در مقابل پیام‌رسانی به این قدرت گوی سبقت را بگیرند. بنابراین رفته رفته آنها طرد شدن و این پیام‌رسان به‌‌عنوان قدرتمندترین شبکه اجتماعی مطرح شد. ما در این مطلب قصد داریم تا روش دیلیت کانت تلگرام را برای شما آموزش دهیم. ممکن است که شما اکنون که در هر حال خواندن این مقاله هستید به دنبال حذف اکانت تلگرام خود باشید ما در این مقاله گام به گام روش دیلیت اکانت تلگرام را به شما آموزش خواهیم داد.

 

نکات مهمی که پیش از حذف اکانت تلگرام باید بدانیم:

۱- سایت رسمی تلگرام توسط ایران فیلتر شده است. یعنی این که بدون فیلتر شکن شما قادر به باز کردن لینک دیلیت اکانت تلگرام نخواهید بود و نمی توانید حذف اکانت تلگرام را انجام دهید. پس پیش از شروع مراحل دیلیت اکانت تلگرام لازم است تا فکری به حال باز کردن این لینک با تغییر IP خود به روش هایی که میدانید بکنید.

https://my.telegram.org/auth?to=deactivate

۲- دیلیت اکانت تلگرام از داخل خود برنامه تلگرام امکان پذیر نیست و حتما باید از مروگر تلفن همراه ، تبلت یا کامپیوتر برای حذف اکانت تلگرام اقدام نمایید.

۳- پس از حذف اکانت تلگرام شما دیگر به هیچ یک از پیامها تصاویر و ویدوها و چت های خود دسترسی نخواهید داشت پس لازم است چنانچه مطلب مهمی را دارید و می خواهید از آن بکاپ . نسخه پشتیبان تهیه نمایید. چرا که پس از دیلیت اکانت تلگرام هیچ یک از آنها قابل بازیابی نخواهد بود.

۴-  اگر اخیر چند بار حذف اکانت تلگرام کرده اید ممکن است سایت تلگرام تا مدتی مثلا چند هفته اجازه دیلیت اکانت تلگرام مجدد را به شما ندهد.

۵- اگر از تلگرام طلایی یا استار گرام موبوگرام جت گرام یا هر نسخه غیر رسمی تلگرام استفاده می نمایید روش دیلیت اکانت تلگرام همین روش شرح داده شده در ذیل است و هیچ تفاوتی نمی کند.

۶- گاهی برخی کاربران بر این تصور هستند که اگر دیلیت اکانت تلگرام کنند از حالت بلاک یا ریپورت خارج خواهند شد ولی این تصور اشتباه است. با توجه به اینکه ریپورت تلگرام بر اساس شماره تلفن شخص صورت می گیرد، لذا با حذف اکانت تلگرام و ورود مجدد شما از حالت ریپورت خارج نخواهید شد.

 

آموزش گام به گام دیلیت اکانت تلگرام

کام اول پاک کردن اکانت تلگرام

برای حذف اکانت تلگرام لازم است تا این آموزش را به دقت مرحله به مرحله اجرا نمایید . با طی  چند گام ساده شما به راحتی قادر به دیلیت اکانت تلگرام خود خواهید بود.

در گام نخست بعد از فعال کردن فیلتر شکن بر روی دستگاه خود لینک دیلیت اکانت تلگرام به آدرس ذیل را در مرورگر خود باز کنید یا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

https://my.telegram.org/auth?to=deactivate

لازم است تا در کادر باز شده زیر  وارد کنید. دقت کنید که ابتدای شماره تلفن خود ۹۸+که پیش شماره ایران است را وارد کنید ماننده نمونه های زیر

۹۸۹۳۷۱۸۴۰۰۲۵۱+

۹۸۹۱۲۲۷۰۲۲۲۰۱+

حذف اکانت تلگرام

گام دوم دیلیت اکانت تلگرام

در این مرحله کدی به برنامه تلگرام شما ارسال خواهد شد که این کد را باید کپی کنید زیرا در مرحله بعدی به آن نیاز داریم. دقت کنید که هیچ کدی به شما پیامک sms نخواهد شد و باید حتما برای حذف اکانت تلگرام اپلیکیشن تلگرام نصب باشد

کد دیلیت اکانت تلگرام

گام سوم حذف اکانت تلگرام

در این مرحله کدی را که در تلگرام دریافت کردید را باید در کادر مشخص شده در عکس و زیر Confirmation code به معنی کد تایید وارد نمایید

پاک کردن اکانت تلگرام

گام چهارم دیلیت اکانت تلگرام

در این مرحله تصویر همانند شکل زیر مشاهده خواهید کرد و تلگرام از شما علت دیلیت اکانت کردن حساب کاربریتان را میپرسد. در صورت تمایل می توانید جواب بدهید. یا بنویسید دلم می خواد ! یا ان را خالی بگذارید و بر روی Delete My Account کلیک کنید

حذف اکانت تلگرام با لینک مستقیم

گام پنجم حذف اکانت تلگرام

در این گام که آخرین مرحله دیلیت اکانت تلگرام است پنجره پاپ آپی همانند شکل زیر به نمایش در می آید که برای حذف اکانت تلگرام خود لازم است تا بر روی دکمه قرمز رنگ که عبارت Yes, delete my account را نشان می دهد کلیک کنید.

دیلیت اکانت تلگرام با لینک مستقیم

 

هنگامی که در حال دیلیت اکانت تلگرام هستید و و در حین کلیک بر روی لینک دیلیت اکانت تلگرام امکان دارد که با پیغام هشداری به صورت زیر روبرو شوید

Warning! Please only delete your account if you no longer want to use Telegram. If you delete your account now, it may not be possible to sign up again for several days

معنی پیغام نمایش داده شده در بالا این است:

هشدار! لطفا فقط در صورتی که دیگر نمی خواهید از تلگرام استفاده کنید اکانت خود را حذف کنید. اگر اکنون حساب کاربری خود را حذف کنید، ممکن است چندین روز دیگر امکان ثبت نام وجود نداشته باشد.

این پیغام زمانی برای شما نمایش داده می شود که روند حذف اکانت تلگرام شما طولانی شده باشد. پس در این حالت لازم است تا مجدد مراحل توضیح داده شده در بالا را طی کنید و سعی کنید تمام مراحل را پشت سر هم و بدون وقفه زمانی زیاد انجام دهید.

آموزش تصویری دیلیت اکانت تلگرام از طریق فیلم و ویدیو روش حذف اکانت تلگرام

در این ویدیو آموزشی تمامی مراحل حذف اکانت تلگرام به تصویر کشیده شده است. امیدوارم که از این آموزش نهایت بهره را ببرید

 

 

 

علت حذف خودکار اکانت تلگرام

در داخل تنظیمات تلگرام قابلیتی وجود دارد به نام حذف خودکار اکانت تلگرام. به طور پیش فرض اگر شما به مدت ۶ ماه وارد حساب کاربری خود در برنامه تلگرام نشوید، اکانت تلگرام شما به صورت خودکار حذف خواهد شد. پس اگر شما به مدت شش ماه در تلگرام آنلاین نشوید حذف خودکار اکانت تلگرام رخ خواهد داد.

اکانت تلگرام بعد از چند وقت حذف میشود

علت حذف خودکار اکانت تلگرام، آنلاین نشدن شما به مدت شش ماه یا زمان تعیین شده در تنضیمات این برنامه می باشد. شما می توانید از بخش تنظیمات تلگرام مدت زمان حذف خودکار اکانت تلگرام را تعیین کنید. مثلا می توانید این زمان را به کمتر از شش ماه کاهش دهید تا در صورت آنلاین نبودن در این بازه زمانی دیلیت اکانت تلگرام رخ دهد یا حتی می توانید این زمان را به یک سال افزایش دهید. اگر شما از آن دست افرادی هستید که دیر به دیر در تلگرام آنلاین می شوید و از طرفی مایل به حذف خودکار اکانت تلگرام خود نیستید و نمی خواهید که اطلاعات شما پاک شود حتما زمان حذف خودکار اکانت تلگرام را به بیش از شش ماه افزایش دهید.

روش حذف خودکار اکانت تلگرام

در ادامه این مطلب به شما نشان خواهیم داد که چطور تنظیمات حذف خودکار اکانت تلگرام را پیکربندی نمایید

  • در اولین گام برای دیلیت اکانت تلگرام به صورت خودکار، لازم است تا همانند شکل زیر وارد برنامه تلگرام شوید و بر روی علامت سه خط کلیک کنید

حذف اتوماتیک اکانت تلگرام

  • در این مرحله لازم است بین لیست ظاهر شده همانند شکل زیر بر روی گزینه Setting یا تنظیمات کلیک نمایید. با کلیک بر روی آن وارد بخش تنظیمات خواهید شد.

اکانت تلگرام بعد از چند وقت حذف میشود

  • در منوی جدید ظاهر شده در نسخه انگلیسی تلگرام بر روی گزینه Privacy and Security و در نسخه فارسی بر روی حریم خصوصی و امنیت کلیک کنید. در شکل زیر به وضوح این مرحله ترسیم شده است.

علت حذف خودکار اکانت تلگرام

  • در صفحه جدید باز شده بخشی با نام Delete my account وجود دارد که ذیل آن عبارت If away for نوشته شده است. حال مطابق شکل زیر بر روی آن کلیک نمایید. در اینجا می توانید تعیین کنید که پس از چه مدت زمانی از آخرین فعالیت و آنلاین بودن شما حذف اکانت تلگرام به صورت خودکار صورت پذیرد.

برنامه دیلیت اکانت تلگرام

  • همانطور که در تصویر زیر دیده می شود زمان حذف اکانت تلگرام را می توان روی یک ماه ، سه ماه، شش ماه و یا یک سال تنظیم کرد.

دانلود مستقیم برنامه دیلیت اکانت تلگرام

 

در این حالت پس از تعیین بازه زمانی مشخص شده توسط شما چنانچه دیگر در تلگرام آنلاین نشوید، پس از سپری شده این زمان تعیین شده، اکانت تلگرام شما به صورت خودکار حذف خواهد شد.

لطفا در رای گیری ستاره ای زیر شرکت کرده و میزان رضایت خود از آموزش ارائه شده را با کلیک بر روی ستاره ها نشان دهید

لطفا نظرات و پیشنهادات و سوالات خود را برای ما ارسال کنید. به تمامی سوالا پاسخ داده خواهد شد

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 11 Average: 4.3]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

9 دیدگاه در “حذف اکانت تلگرام با لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام

منظورم حساب شخص دیگری است که اشتباها در لیست تلگرام بنده ثبت شده نه تلگرام خودم

دیلیت اکانت تلگرام
۰۹

دلت اکانت

پاک کردن اکانت

ممنون از این مطلب مفیدی که گذاشتین کار منو راه انداخت زنده باشید 🌹🌹🌹🌹🌹

به کانال ها وصل نمیشه

سلام وقتتون بخیر من تلگراممو پاک کردم و الان مینویسه کد به تلگرام اومد وقتی تلگرام ندارم چکار کنم کمکم کنین🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
چجوری حذفش کنم

من سیمکارتم گمشده بعد یکی پیدا کرده و روش تل نصب کرده من سیمکارتو غیرفعال کردم بعد خودم گرفتمش الان نمیتونم تلگرام نصب کنم چون اون طرف رمز دو مرحله ای رو فعال کرده چیکار کنم کمکم کنید🥲

باسلام من اکانت تلگرامم هک شده و میخوام اکانتم رو حذفش کنم که تلگرام یه کد برای ورود می‌فرسته متاسفانه برای من نمیاد وبه دستگاه دیگه ای که اکانتم رو هک کرده ارسال میشه ممنون میشم اگه بتونین راهنمائیم کنین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *