حذف اکانت توییتر با لینک مستقیم دیلیت اکانت توییتر Twitter

 

یکی دیگر از پیام رسان هایی که کاربران زیادی را به خود جذب نموده است و هم چنین بسیار محبوب می باشد برنامه توییتر است. این شبکه اجتماعی که در آن کاربران بسیار مهمی فعالیت می کنند، روزانه میلیون ها کاربر را به خود جذب می نماید.  برنامه توییتر در سال ۲۰۰۶ رونمایی شد، طولی نکشید که در سال ۲۰۱۲ کاربران بسیار زیادی حدود ۵۰۰ میلیون به این برنامه جذب شدند. به پست هایی که در این برنامه ارسال می شود توییت می گویند، که هر توییت می تواند دارای ۱۴۶ تا حرف باشد. روزانه حدود ۳۴۰ میلیون توییت انجام می شود . همان طور که گفته شد در این پیام رسان شخصیت های مهمی از جمله دونالد ترامپ فعالیت می کنند. از آن جایی که کاربران پیام رسان توییتر به این برنامه تعصب دارند. این موضوع باعث شده است که بین طرفداران برنامه ی توییتر و فیس بوک رقابتی چشم گیر وجود داشته باشد. حال اگر قصد دارید اکانت برنامه توییتر (Twitter) را حذف نمایید، با ما همراه باشید. در این مقاله مراحل حذف اکانت توییتر (Twitter) را در اختیارتان قرار می دهیم.

آموزش حذف اکانت توییتر (Twitter) به همراه تصویر

مراحل حذف پیام رسان توییتر(Twitter) بسیار ساده می باشد. بنابراین مراحلی که در زیر خدمت شما عزیزان ارائه می دهیم را به صورت گام به گام انجام دهید.

  1. در مرحله اول باید وارد سایت توییتر شوید.  https://twitter.com
  2. در مرحله دوم در صفحه ای که برای شما باز می شود باید شماره تلفن و یا ایمیل مربوط به اکانت توییتر و هم چنین رمز ورود را وارد نمایید. و در آخر گزینه Log in که به رنگ آبی مشخص شده است را انتخاب نمایید.

حذف اکانت توییتر (Twitter)

  1. همان طور که در عکس زیر مشاهده می کنید آیکنی که در بالای صفحه مشخص شده است را انتخاب نمایید و بعد از بین گزینه هایی که مشاهده می کنید باید گزینه Settings را انتخاب نمایید. و وارد صفحه تنظیمات شوید.

حذف اکانت توییتر (Twitter)

  1. در این مرحله برای حذف اکانت توییتر باید گزینه Deactivate My Account را انتخاب نمایید.

حذف اکانت توییتر (Twitter)

  1. در این مرحله صفحه ای برای شما باز می شود که باید گزینه Deactivate [username] را که با رنگ آبی مشخص شده است را انتخاب نمایید.

حذف اکانت توییتر (Twitter)

  1. اکنون اکانت توییتر شما حذف شده است . نکته قابل توجه این است که اگر شما به مدت سی روز با این اکانت وارد توییتر نشوید، اکانت شما حذف می شود.

حذف اکانت توییتر (Twitter)

در این مقاله ما سعی کردیم آموزش تصویری حذف اکانت توییتر(Twitter) را به صورت تصویری در اختیار شما قرار دهیم . شما می‌توانید برای راهنمایی بیش تر با واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس بگیرید .

 

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 2 Average: 5]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *