حذف کانال در برنامه یوتیوب YouTube

 

شما می توانید در برنامه یوتیوب کانالی مختص خود ایجاد کنید و فیلم های مورد علاقه خود را در این کانال آپلود کنید و به اشتراک بگذارید. بنابراین به این برنامه یک شبکه اجتماعی ویدیو محور می گویند. ایجاد کانال در این برنامه بسیار ساده می باشد، که ما در مقاله ای مجزا به این موضوع خواهیم پرداخت. نکته قابل توجه این است که اگر شما قصد دارید کانال خود را در این برنامه حذف کنید، تمامی فایل های ویدیویی آپلود شده، کامنت ها و پست های شما حذف می شود. و نیز غیر قابل بازیابی می باشد. در ضمن حذف کردن کانال یوتیوب فقط از طریق کامپیوتر امکان پذیر است. ما در این مقاله قصد داریم نحوه حذف کانال یوتیوب را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. برای حذف کانال یوتیوب مراحل زیر را به صورت گام به گام انجام دهید.

حذف کانال یوتوب

آموزش حذف کانال یوتیوب (YouTube) 

  1. در مرحله اول باید وارد سایت یوتیوب (YouTube)  شوید.
  2. در مرحله دوم کانالی را که می خواهید حذف نمایید را انتخاب کنید .
  3. در قسمت راست بالای صفحه آیکونی به رنگ آبی مشاهده می کنید. این آیکون را انتخاب کنید.
  4. در این مرحله باید آیکونی که به شکل چرخ دنده می باشد را انتخاب کنید و وارد قسمت تنظیمات برنامه (YouTube Settings) شوید.
  5. در این مرحله در صفحه ای که برای شما باز می شود گزینه ای زیر کانالی که می خواهید حذف کنید مشاهده می کنید. شما باید این گزینه که Advanced نام دارد را انتخاب نمایید.
  6. در این مرحله گزینه Delete Channel را انتخاب کنید تا کانال مورد نظر شما در برنامه یوتیوب حذف شود.
  7. در این مرحله شما صفحه ای را مشاهده می کنید که دو گزینه مختلف دارد.
  • I want to hide my content : با انتخاب این گزینه می توانید اطلاعاتی که در کانال خود دارید را پنهان نمایید. یعنی به صورت غیر مستقیم کانال را حذف می کنید.
  • I want to permanently delete my content : با انتخاب این گزینه کانال شما برای همیشه حذف می شود.

بعد از انتخاب هر یک از این گزینه ها باید گزینه Delete My Content را انتخاب نمایید.

  1. در این مرحله در صفحه ای که مشاهده می کنید باید نام کانال خود را وارد نمایید. اکنون گزینه Delete My Content را انتخاب نمایید.

اکنون کانال شما در برنامه یوتیوب (YouTube)  حذف شده است. حال شما باید اکانت گوگلی که مربوط به کانال یوتیوب می باشد را حذف نمایید.

در این مقاله سعی کردیم آموزش حذف کانال در برنامه یو تیوب (YouTube)  را در اختیار شما قرار دهیم . شما می‌توانید برای راهنمایی بیش تر با واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس بگیرید.

 

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 2 Average: 5]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *