قیمت و خرید بهترین سنگ پای برقی قوی فیلیپس سنگ پا برقی براون دیجی کالا

جالبه توجه بدونید که از دیرباز سنگ پا در میان ایرانیان جایگاه ویژه ای داشته و در حقیقت یکی از لازمه های استحمام به حساب می آید. البته هر چند در حال حاظر نقش این وسیله کاربردی کمرنگ تر از گذشته شده است، ولی با این وجود هنوز هم خیلی از افراد قادر نیستند در زمان رفتن به حمام از کشیدن سنگ پا صرف نظر کنند.

 ibtl.ir/wp-content/uploads/2020/12/buy.gif

راهنمای جامع خرید بهترین سنگ پای برقی

می توان گفت با وجود آن که هنوز هم سنگ پای سنتی و قدیمی به منظور استفاده خیلی از افراد جذابیت خود را داراست، ولی با این وجود امروزه نمونه مدرن تر این محصول نیز ساخته شده است که آشنایی با آن ها مطمئنا برای شما نیز جالب می باشد. امروزه تنوع سنگ پا های برقی موجود در بازار بسیار زیاد است و می توان آن ها را در شکل و طرح های مختلفی پیدا و خریداری کرد. در ادامه این مقاله کاربردی شما عزیزان را با این وسیله کاربردی آشنا می کنیم و نکات و مواردی را به منظور خرید یک سنگ پای مناسب برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. بنابراین در ادامه این مقاله کاربردی با سایت ما همراه باشید.

آشنایی اولیه با سنگ پای برقی

سنگ پای برقی در حقیق وسیله ای بسیار کارا به حساب می آید. بی تردید با در نظر داشتن نکات و مواردی که در این مقاله بیان می شود، به سادگی قادر خواهید بود سنگ پای برقی مناسبی را برای خود خریداری نمایید و از بین بردن پوسته ها و سلول های مرده پوست خود را به کاری شدنی و لذت بخش تبدیل کنید. جالب است بدانید که یک سنگ پای برقی مناسب برای شما این امکان را فراهم خواهد کرد تا پوست کف پای خود را ترمیم کنید و به سادگی صندل به پا کرده و از ظاهر شدن در جمعی بدون داشتن جمع خجالت نکشید. بنابراین چنانچه شما نیز قصد خرید این وسیله کاربردی را دارید، بهتون پیشنهاد می کنیم که در هنگام خرید به موارد و نکاتی زیر توجه کافی داشته باشید :

نکات و موارد حائز اهمیت در هنگام خرید سنگ پای برقی

  • بخش غلتان سنگ پای برقی

سنگ پای برقی یک سری غلتان را داراست که در از میان بردن پوسته های پا بسیار حائز اهمیت خواهد بود، به همین خاطر در هنگام خرید سنگ پای برقی حتما این قسمت را مد نظر خود قرار دهید. قدرت غلتک می بایست به شکلی باشد که به خوبی از پس تمیز کردن پا برآمده و همین طور ایمنی آن خیال شما را از صدمه ندیدن پا ها آسوده کند. در هنگام خرید سنگ پا حتما به جنس پوست خود نیز توجه کافی را داشته باشید.

به عنوان مثال چنانچه پوستی ضخیم دارید و پوسته پوسته شده است، می باست به دنبال دستگاهی با غلتکی زبرتر و قدرتمند بگردید. البته شما عزیزان می توانید نمونه هایی با چند غلتک گوناگون را انتخاب کنید که هر یک از غلتک ها قادر به تنظیم شدن بر روی سرعت و قدرت گوناگونی می باشد.

در شرایطی که سنگ پای انتخابی شما به چند سری غلتان مجهز است امکان استفاده خانوادگی از این دستگاه برای شما عزیزان وجود نخواهد داشت و از لحاظ بهداشتی نیز مشکلی به وجود نخواهد آورد. همین طور اگر یکی از سری ها خراب شده و یا کیفت آن دچار افت شده شما عزیزان قادر خواهید بود دیگر سری ها را مورد استفاده خود قرار دهید، با خرید این نوع از سنگ پای برقی دستگاه برای شما دوام بالا تری را به همراه خواهد داشت.

  • نوع طراحی و شکل سنگ پای برقی

در نظر داشته باشید که از دیگر موارد حائز اهمیت در هنگام خرید سنگ پای برقی نوع طراحی آن به حساب می آید. شیوه طراحی سنگ پا می بایست به شکلی باشد که به سادگی بتوان پا را در جهت های مختلف پاک سازی کرد.

در شرایطی که سنگ پای انتخابی شما از طراحی مناسبی برخوردار است، به سادگی می توانید با آن کار نموده، در دست گرفته و به خوبی سرعت دستگاه را جهت از بین بردن پوسته ها تنظیم کنید. به نوعی دستگاه انتخابی شما عزیزان می بایست از ارگونومی خوبی برخوردار باشد.

طراحی نمونه های با کیفیت موجب می شود که حتی نقاطی که دسترسی به آن ها سخت تر است را به سادگی پاک سازی کنید. طراحی این دستگاه ها به شکلی است که به منظور بکار گیری در قسمت پاشنه و انگشت ها بسیار ایده آل خواهند بود. به عنوان مثال در صورت برخورداری دستگاه مورد نظر از یک دسته مناسب باعث شده که به سادگی بتوان سنگ پا را برداشت و بهتر بتوان حرکت آن را بر روی پوست پا تحت کنترل داشت. بنابراین حتما این امکان مهم را در هنگام در خاطر داشته باشید.

  • ایمنی سنگ پای برقی

بعضی اوقات به منظور از بین بردن پینه و پوسته های به وجود آمده بر روی پوست کف پا، باید برنامه منظمی مورد استفاده قرار گیرد که طی آن می بایست از سنگ پای برقی به صورت مداوم بهره گرفته شود تا سلامت پوست خود را به خوبی احساس کنید. در این صورت استفاده شما عزیزان از این دستگاه بالا می رود، به همین خاطر شما عزیزان باید به سراغ دستگاهی بروید که دارای ایمنی به مراتب بالا تری باشد تا هیچ گونه خطری شما را تهدید نکند.

توجه داشته باشید که در هنگام خرید سنگ پای برقی حتما به ایمنی آن بسیار بیشتر از موارد دیگر توجه نمایید. به عنوان مثال طراحی غلتک دستگاه نباید به شکلی باشد که پوست را زخم کند. معمولا جنس قسمت سری سنگ پا های برقی از سنباده است تا به سادگی قادر بود پوسته های مرده کف پا را از بین برد. این نکته مهم را در خاطر داشته باشید که سنگ پای انتخابی شما باید از سری با قابلیت امکان تعویض برخوردار باشد تا استفاده شما از دستگاه طولانی تر شود.

  • کارایی و سادگی استفاده از سنگ پای برقی

بی تردید تمامی افراد به دنبال دستگاهی هستند که کار با آن ساده تر از دیگر دستگاه ها باشد، بنابراین در هنگام خرید سنگ پای برقی نیز باید به کارایی و سهولت استفاده از آن توجه بسیاری کرد. بهتر است دستگاه انتخابی شما قابل استفاده در هر زمان و مکانی باشد، در این راستا به شما عزیزان این طور پیشنهاد می کنیم که دستگاهی را انتخاب کنند که باتری خور باشد تا به سادگی امکان استفاده از آن در هر شرایطی برای شما فراهم باشد.

البته به این موضوع نیز توجه کنید که دستگاه های برقی مانند سنگ پا در شرایطی که با برق کار می کنند، عملکرد سریع تری را از خود به نمایش خواهند گذاشت. در کارایی سنگ پای برقی وزن آن نیز نکته بسیار حائز اهمیتی خواهد بود. در حقیقت هر چقدر دستگاه انتخابی شما عزیزان سبک تر باشد آسان تر می توان با آن کار کرد.

در خاطر داشته باشید که تنوع سنگ پا های برقی از لحاظ شکل و نوع طراحی بسیار متنوع است و بعضی از آن ها در قسمت سری به شکل باز هستند و نمونه های دیگری در قسمت سری دارای محفظه ای است که این محفظه به دور سری قرار گرفته است. این نکته را در خاطر داشته باشید که در حالت سری غلتان باز و بی هیچ پوششی، در هنگام استفاده از دستگاه باید چیزی زیر پای خود گذاشت تا پوسته ها روی زمین نریزند، ولی در مدل دوم پوسته های جدا شده از پا درون محفظه جمع آوری می شوند ولی امکان مسدود شدن آن ها و مختل شدن کارکرد دستگاه نیز در این مدل وجود دارد.

  • خاصیت ضد آب

در خصوص با این بخش از مقاله باید گفت ک در حقیقت بعضی از سنگ پا های موجود در بازار از ویژگی ضدآب برخوردار می باشند و امکان استفاده از آن ها در حمام نیز وجود دارد. البته این را نیز می بایست بیان کرد که معمولا این دستگاه ها در هنگام خشکی پوست عملکرد بهتری را از خود به نمایش خواهند گذاشت.

  • توان دستگاه

اگر پا های شما عزیزان به شدت پینه بسته است می بایست به دنبال دستگاهی با موتوری قدرتمند بگردید. باید بررسی کنید که عملکرد دستگاه مورد نظر در جذب لایه های مرده و پینه های پوستی به چه صورت می باشد و در حقیقت توان دستگاه چه عددی را نشان می دهد.

در وضعیتی که دستگاه انتخابی شما از امکان تنظیم موتور در سرعت های گوناگون برخوردار باشد، بی تردید کارایی دستگاه انتخابی شما عزیزان زیاد تر خواهد بود. به این نکته توجه داشته باشید که سنگ پای برقی فقط به منظور از بین بردن لایه‌ های سطحی پوست وجود دارند و در رفع ترک پا چندان تاثیری ندارند، بنابراین این طور پیشنهاد می شود که با آگاهی از این موضوع اقدام به خرید این دستگاه فرمایید.

  • ویژگی شارژ دستگاه

در خصوص با قابلیت شارژ دستگاه باید عنوان کرد که باید حتما در هنگام خرید دستگاه به مدت زمان شارژ شدن آن نیز دقت فرمایید و در ضمن بررسی کنید که دستگاه تا چه اندازه قادر به کار کردن بوده و در حقیقت شما برای پاک سازی پوست خود چه مدت وقت دارید. معمولا می بایست بررسی کنید که این دستگاه ها چند ساعت زمان به منظور شارژ شدن احتیاج دارند و این شارژ تا چه زمانی باقی می ماند.

این امکان وجود خواهد داشت که خیلی از افراد خرید سنگ پای برقی را موردی اضافی قلمداد کنند، ولی در صورتی که برای سلامت و زیبایی خود اهمیت قائل هستید، بی تردید این دستگاه ارزش هزینه کردن را دارد. تنها کافی است در هنگام خرید این دستگاه موارد عنوان شده در این مقاله را در خاطر خود داشته باشید.

در انتها باید بیان کرد که بعضی از سنگ پا های برقی به علاوه قابلیت های معمول یک سنگ پا از ابزار پدیکور نیز برخوردار می باشند و امکان آرایش ناخن های پا را نیز برای شما فراهم خواهند کرد. امیدوارم که از موارد و نکاتی که در خصوص با موضوع مقاله خدمت شما عزیزان عنوان شد، نهایت استفاده رو برده باشید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 0 Average: 0]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • تکنولوژی
  • قیمت و خرید بهترین سنگ پای برقی قوی فیلیپس سنگ پا برقی براون دیجی کالا