بخاری برقی برای سالن بزرگ و کوچک راهنمای خرید هیتر کم مصرف

خرید بخاری برقی و راهنمای خرید هیتر

یک نوع بخاری که مناسب گرم‌کردن فضای اتاق خواب‌هاست، بخاری برقی نام دارد. وسایلی که توسط آن می‌توان فضای محیط زندگی و کار را گرم کرد متفاوت هستند ولی با کمک یک بخاری برقی می‌توان دقیقا محیط موردنظرمان را در کم‌ترین زمان ممکن در فصل‌های سرد، گرم کرد. این دستگاه‌ها کوچک هستند و به آسانی قابل جایجایی هستند و با استفاده از قابلیت قابل‌حمل بودن آن‌ها می‌توان فضای مشخصی از خانه را گرم کنیم. این نوع بخاری بدون نیاز به لوله مناسب خروج گاز و دود با بازدهی بالا و قیمت مناسبشان گزینه خوبی برای استفاده در فضاهای بزرگی که امکان گذاشتن وسیله گرمایشی در وسط آن نیست و هم‌چنین پارکینگ منازل می‌باشد.

بخاری برقی

مدل‌های مختلف بخاری برقی

گرمای ناشی از انواع بخاری توسط دو منبع تامین می‌شود، گاز و برق. بخاری برقی در جاهایی که از قبل امکانات کافی جهت لوله‌کشی گاز و یا اتصالات گاز وجود ندارد، بخاری برقی بهترین دستگاه برای گرم‌کردن فضا محسوب می‌شود.

به‌طور کل مدل‌های بخاری برقی که به بازار عرضه می‌شوند شامل ۴ دسته اصلی می‌شوند:

  • بخاری برقی
  • هیتر برقی
  • شومینه برقی
  • فن هیتر برقی

جدیدا یک مدل از بخاری برقی به بازار وارد شده است که دارای ریموت است و به‌وسیله آن این امکان وجود دارد که قدرت و جهت حرکت گرما را با آن تغییر داد و تنظیم کرد.

مدل دیگری از بخاری‌های برقی به نام بخاری برقی سرامیکی وجود دارد که مشابه همین تکنولوژی است و برای ایجاد گرما از صفحات سرامیکی که باعث تولید گرمایی یکسان می‌شوند، استفاده می‌کند.

این بخاری‌ها دارای سایز و تعرفه‌های مختلفی است و هر فرد بسته به ویژگی‌های موردنیاز خود و مبلغی که برای آن درنظر می‌گیردمی‌تواند بخاری برقی مناسب را تهیه کند.

بخاری برقی کوچک که به آن هیتر نیز می‌گویند مدلی از بخاری برقی است که کوچک هستند و امکان استفاده از آن‌ها به‌صورت رومیزی وجود دارد. از ویژگی‌های دیگر این مدل بخاری‌ها علاوه بر گرمای دلچسبی که تولید می‌کنند، سایز کوچک، قابلیت حمل کردن و قیمت پایین آن‌هاست. در ادامه مجموعه ای کامل را برای خرید بخاری برقی برای شما آماده کرده ایم.

 

 

شرکت‌های خوب سازنده بخاری برقی کدامند؟

شرکت‌های سازنده زیادی، انواع مختلفی از بخاری برقی را ساخته و به بازار عرضه می‌کنند. در عین حال برندهایی هم هستند که متاسفانه شناخته‌شده نیستند و وسایل مطمئنی نمی‌سازند. اگر تصمیم به خرید یک بخاری برقی مناسب دارید ما به شما برندهای معتبر زیر را پیشنهاد می‌کنیم:

 

 

شرکت‌های سازنده ایرانی که محصولاتی را به بازار عرضه کرده‌اند نیز وجود دارند که از میان آن‌ها پارس‌خزر بهترین برند محسوب می‌شوند.  برند پارس‌خزر جزء برندهایی است که طرفداران زیادی دارد و بخاری برقی و هیتر برقی فن‌دار جز محصولات این شرکت می‌باشد.

 

کدام بخاری برقی را بخرم؟

مدل‌های متفاوت و متنوع بخاری باعث شده که انتخاب مشکل شود. هر یک از بخاری‌ها توان مصرف خاص خود را دارد، بعضی از آن‌ها کم‌مصرف هستند و این امکان وجود دارد که با درنظرگرفتن برق مصرفی، این مدل بخاری‌های کم‌مصرف را جهت استفاده در خانه یا فضاهای دیگر تهیه کرد.

یکی از مدل‌های بخاری برقی با قیمت پایین‌تر، بخاری برقی رومیزی است که کلید تنظیم درجه گرما دارد. با کمک این کلید می‌توانید مقدار برق مصرفی را کاهش‌ داد و به‌طور بهینه‌تری از آن‌ها استفاده کرد تا مبلغ کم‌تری را به‌عنوان قبض برق پرداختی صرف کرد.

 

بخاری برقی پارس خزر بخاری برقی پارس خزر tl2000 بخاری برقی تابشی بخاری برقی تابشی دیجی کالا بخاری برقی تابشی کم مصرف بخاری برقی حمامی دیواری بخاری برقی حمامی کم مصرف بخاری برقی دیجی کالا بخاری برقی دیواری بخاری برقی صنعتی کم مصرف بخاری برقی کم مصرف پارس خزر بخاری تابشی بخاری تابشی خانگی بخاری تابشی دیجی کالا بخاری حمامی دیجیکالا قیمت بخاری برقی پارس خزر قیمت بخاری برقی کم مصرف قیمت بخاری تابشی سقفی هیتر برقی صنعتی

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • تکنولوژی
  • بخاری برقی برای سالن بزرگ و کوچک راهنمای خرید هیتر کم مصرف