آموزش حذف اکانت سامسونگ دیلیت اکانت سامسونگ Delete Samsung Account

در صورتی که از گوشی های سامسونگ استفاده می کنید، برای استفاده از امکانات سامسونگ باید از اکانت سامسونگ استفاده کنید. با حذف اکانت سامسونگ تمامی اطلاعات شما مانند دانلودها، آیتم های خریداری شده و …. حذف می شوند. به هر حال ممکن است شما بخواهید اکانت سامسونگ را حذف نمایید. با استفاده از مقاله ای که ما به شما آموزش می دهیم، می توانید به راحتی اکانت سامسونگ را حذف کنید. در صورتی که می خواهید اکانت سامسونگ را حذف کنید با موبایل کمک همراه باشید. اگر در این زمینه نیاز به راهنمایی بیش تری داشتید می توانید با قسمت پشتیبانی تماس بگیرید.

حذف اکانت سامسونگ

مراحل حذف اکانت سامسونگ بسیار ساده و آسان می باشد. شما می توانید به راحتی این اکانت را حذف کنید. مراحلی که در ادامه برای شما ذکر می کنیم، به صورت گام به گام انجام دهید.

  1. در مرحله اول از طریق این لینک وارد صفحه حذف اکانت سامسونگ می شوید. ( با توجه به آی پی نسخه وب سایت سامسونگ باز می شود.)

حذف اکانت سامسونگ

  1. در مرحله دوم در صفحه ای که برای شما باز می شود باید برای ورود به سیستم گزینه Sign in را انتخاب کنید.

حذف اکانت سامسونگ

  1. همان طور که در این صفحه مشاهده می کنید، از شما خواسته شده است نام آی دی و رمز ورود خود را وارد کنید و در آخر گزینه Sign in را انتخاب کنید.

حذف اکانت سامسونگ

  1. اکنون در صفحه ی جدیدی که برای شما باز می شود، باید گزینه Profile را انتخاب کنید.

حذف اکانت سامسونگ

  1. در این مرحله صفحه ای باز می شود که شما با انتخاب گزینه Delete account می توانید دستور حذف اکانت سامسونگ را تایید کنید.

حذف اکانت سامسونگ

  1. در این مرحله شما باید همان طور که در عکس زیر مشخص شده است تیک گزینه ای که وجود دارد را بزنید. و در مرحله آخر گزینه Confirm را انتخاب کنید.

حذف اکانت سامسونگ

  1. با مشاهده نمودن صفحه ای که در زیر است، حذف اکانت سامسونگ به پایان رسیده است. شما باید گزینه Confirm را انتخاب نمایید.

حذف اکانت سامسونگ

در این مقاله آموزش حذف اکانت سامسونگ را در اختیارتان قرار می دهیم. در صورتی که در مورد این مقاله مشکلی داشتید می‌توانید با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس بگیرید.

 

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 0 Average: 0]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • تکنولوژی
  • آموزش حذف اکانت سامسونگ دیلیت اکانت سامسونگ Delete Samsung Account