قیمت و خرید بهترین فلاش تانک ایرانی خارجی فلاش تانک قهرمان دیجی کالا

در گام نخست این مقاله باید عنوان کرد که فلاش تانک یا سیفون در حقیقت وسیله ای بسیار کاربردی در سرویس های بهداشتی به حساب می آید. جالب است بدانید که این وسیله که در سالیان گذشته فقط به منظور توالت های فرنگی کارکردهایی داشته ولی در حال حاضر با توجه به اهمیتی بسیار زیادی که پیدا کرده است در توالت های تخت می توان از آن ها بهره گرفت.

قیمت و خرید بهترین فلاش تانک ایرانی خارجی فلاش تانک قهرمان دیجی کالا

راهنمای خرید بهترین فلاش تانک  

می توان گفت که سیفون یا همان فلاش تانک از یک مخزن پلاستیکی از UPVC به منظور حفظ آب و همین طور لوله ای به منظور انتقال آب از مخزن به کاسه توالت تشکیل شده است.

فلاش تانک (سیفون)

به همان صورتی که پیش تر هم خدمت شما عزیزان عنوان کردیم سیفون یا همان فلاش تانک دارای یک مخزن پلاستیکی از UPVC برای نگه داری آب و لوله ای به جهت انتقال آب از مخزن به کاسه توالت می باشد. در حقیقت می توان این طور بیان کرد که این وسیله همچنین از یک ضامن یا دکمه نیز بهره می گیرد که آب درون مخزن با فشردن آن با فشار بالا خارج شده و موجب انتقال فضولات به درون چاه می شود. این نکته را در خاطر داشته باشید که با تمام شدن کار درپوش آن دوباره بسته شده و مخزن مجدد به منظور استفاده بعدی پر می شود تا در صورت نیاز بتوانید مجدد از آن استفاده نمایید.

آشنایی با انواع فلاش تانک

فلاش تانک آنتی باکتریال

در مورد این مدل باید گفت که در واقع این سری از سیفون ها ساخته شده از متریال آنتی باکتریال هستند و موجب فراهم آمدن بهداشت بیشتر محیط می شوند و از این جهت به منظور خریداری گزینه مناسبی به حساب می آیند.

فلاش تانک دو گانه یا دو زمانه

این نکته را مد نظر داشته باشید که این سری از سیفون ها دارای ۲ منبع کوچک و بزرگ می باشند که هر یک از آن ها را می توان بر حسب احتیاج تنظیم کرد. در حقیقت می توان این طور بیان کرد که به کمک این مدل از فلاش تانک ها می توان مصرف آب را تا مقدار قابل توجهی کم کرد. بر اساس تحلیل های به عمل آمده حدودا ۸۰ درصد از آب بهره گرفته شده در توالت به کارکرد سیفون وابسته خواهد بود. از همین روی بعضی از طراحان دست به طراحی و ساخت فلاش تانک های ۲ گانه یا ۲ زمانه زدند.

در همین راستا این افراد با در خاطر داشتن ۲ مخزن کوچک و بزرگ به مصرف کنندگان این امکان را خواهند داد تا بسته به حجم استفاده، از یکی از این مخزن ها بهره لازم رو ببرند.

جالب است بدانید که به کمک همین ایده حدودا بین ۵۰ تا ۸۰ درصد حجم آب مصرفی کم خواهد شد. این سیفون ها را می توان در حجم های مختلفی خریداری و استفاده کرد.

فلاش تانک اتوماتیک

در این خصوص باید به این نکته اشاره کرد که در واقع این سری از سیفون ها خود به صورت اتوماتیک حجم معینی از آب را از مخزن به طرف چاه منتقل خواهند کرد. در واقع باید در نظر داشت که این سیفون ها با باز و بسته شدن درب توالت به صورت خودکار روشن می شوند.

فلاش تانک توکار

در خصوص با سیفون های توکار باید این طور بیان کرد که در حقیقت این سری از فلاش تانک ها با توجه به این که فضایی زیادی از توالت را اشغال نمی کنند، بسیار کاربردی نیز به حساب می آیند. در واقع این سیفون ها در درون دیوار جای داده می شوند و بر روی آن ها دکمه ای معین و طراحی می شود.

شایان ذکر می باشد که این نوع از سیفون ها برای هر ۲ توالت های فرنگی و توالت های تخت مورد استفاده زیادی خواهد بود. البته این موضوع را نیز مد نظر داشته باشید که به منظور استفاده از این فلاش تانک ها در مرحله ساخت ساختمان باید اقدام کرد بخاطر این که پس از ساخت دیوار دیگر امکانی در قالب تعبیه این سیفون ها نخواهد بود و این امر برای شما عزیزان دردسر های زیادی را به وجود خواهد آورد.

لازم به ذکر است که برخی از این فلاش تانک ها از قابلیت فلاش تانک های ۲ گانه یا ۲ زمانه نیز برخوردار خواهند بود، ولی بحث تعمیر آن ها اندکی موجب نگرانی افراد خواهد شد؛ بسیاری از افراد بر این باور می باشند که تعمیر این فلاش تانک ها احتیاج به شکسته شدن کاشی های توالت خواهد داشت و  این در حالی است که به منظور دسترسی به این فلاش تانک ها فقط احتیاج است تا دکمه قرار گرفته بر روی آن ها را به به کار ببندید و از آن استفاده کنید.

فلاش تانک روکار

در واقع این مدل از سیفون ها بر روی دیوار نصب شده و با توجه به آن که فضای بسیاری زیادی را به خود اختصاص می دهند چندان مورد استقبال مردم قرار نگرفته اند ولی به جهت خرید گزینه نا مناسبی به حساب نمی آیند و این موضوع به فضای سرویس های شما عزیزان بستگی خواهد داشت.

فلاش تانک وانگ هنگ

در انتهای این مقاله کاربردی و جامع و در مورد فلاش تانک وانگ هنگ باید گفت که این نوع از سیفون ها به وسیله سازه فلزی نگهداری شده و بر روی زمین قرار نمی گیرند. این سیفون ها فضای اندکی را به خود اختصاص داده و با توجه به آن که بر روی زمین قرار نگرفته آب در اطراف آن ها جمع نخواهد شد و در نتیجه لکه ای بر روی کاشی ها به وجود نخواهد آورد و در همین راستا می توان عنوان کرد که کمک شایانی به تمیز ماندن محیط پیرامون خود خواهد کرد. امیدوارم که از این مقاله کاربردی و جذاب با عنوان راهنمای خرید بهترین فلاش تانک نهایت استفاده رو برده باشید و تونسته باشیم با مطالبی که در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم، راهنمایی مناسبی در راستای خریدی بهتر ، مناسب تر و مطمئن تر خدمت شما عزیزان داشته باشیم. اگر سوال و یا موردی بود می توانید با سایت ما در میان بگزارید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 0 Average: 0]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • تکنولوژی
  • قیمت و خرید بهترین فلاش تانک ایرانی خارجی فلاش تانک قهرمان دیجی کالا