قیمت و خرید بهترین بالم لب رنگی حرارتی بالم لب فانتزی ارزان دیجی کالا

در ابتدای این مقاله کاربردی باید به این نکته اشاره داشت که در واقع تعداد زیادی از ما از میان اعضای صورت خود کم ترین دقت و توجه را به لب های خود داریم و تا لب هایمان پوسته پوسته و یا خشک نشده است آن ها را به آن ها توجه چندانی نخواهیم کرد و در حقیقت به این موضوع دقت نداریم که آن ها نیز به مراقبت احتیاج خواهند داشت. می توان این طور ذکر کرد که یکی از محصولات حفظ کننده و مراقبتی لب ها، بالم لب به حساب می آید، که در ادامه بیشتر به معرفی این محصول کاربردی خواهیم پرداخت. پس با سایت ما در ادامه این محتوا همراه باشید.

قیمت و خرید بهترین بالم لب رنگی حرارتی بالم لب فانتزی ارزان دیجی کالا

راهنمای خرید بهترین بالم لب

در این بخش از متن باید به این موضوع توجه داشته باشید که در واقع پوست لب شامل لایه هایی ظریف و نازک می باشد که این ظرافت موجب خواهد شد تا به صورت شدید در مجاورت خشکی و ترک خوردن قرار بگیرند. این را نیز مد نظر داشته باشید که لب ها بدون غدد چربی می باشند و به منظور مرطوب ماندن قادر به تولید چربی نخواهند بود، در همین راستا می بایست از لب ها به خصوص در فصل های سرد که هوا خشک و سرد می باشد بسیار بیشتر مراقبت کرد. در واقع یکی از شیوه های مراقبت از لب ها این است که بالم لب را مورد استفاده خود قرار دهید.

نقاط قوت بالم لب

در خصوص با مزایای بالم لب باید این طور گفت که در واقع بالم لب محصولی به شکل موم می باشد و به منظور استفاده موضعی کاربرد های فراوانی خواهند داشت. شایان ذکر می باشد که بالم ها در انواع گوناگونی مانند ماتیکی و کاسه ای در دسترس می باشند که نوع ماتیکی آن ها به شکل رژ لب مورد استفاده قرار گرفته و مدل های کاسه ای آن نیز می بایست به کمک انگشت به کار گرفته شوند. در حقیقت حائز اهمیت ترین قابلیت این محصول امکان مراقبت از پوست لب های شما عزیزان خواهد بود.

لازم به ذکر می باشد که یک بالم لب خوب و مناسب از ترک خوردن لب ها که ناشی از خشکی و پوسته پوسته شدن است، جلوگیری خواهد کرد. به همان صورتی که احتمالا مستحضر هستید لب های خشک و ترک خورده ظاهر شما عزیزان را بد نشان خواهد داد و از شادابی صورت شما جلوگیری خواهد کرد.

در کنار مواردی که پیش تر عنوان کردیم، در نظر داشته باشید که بعضی از بالم ها حاوی ضد آفتاب نیز هستند و مراقبت از پوست لب در برابر پرتو های مضر خورشید را نیز برای شما عزیزان انجام خواهند داد. به صورت کلی بالم لب این وظیفه را دارد که به درستی از مظلوم ترین عضو صورت که همان لب ها به حساب می آیند، مراقبت به عمل آورد. در این راستا ذکر این نکته ضروری است که میزان نتیجه ای که از بالم لب حاصل می شود به صورت کاملا به فرمولاسیون بالم انتخابی شما عزیزان بستگی خواهد داشت. از این جهت بهتر است که قبل از خریداری کردن این محصول اندکی نسبت به متریال و مواد تشکیل ‌دهنده بالم‌ ها اطلاعات مفیدی داشته باشید و سپس به منظور خرید و استفاده از آن ها اقدام نمایید.

بعضی از ترکیبات تشکیل دهنده بالم ها که احتمال احتمال دارد موجب حساسیت شوند :

در این خصوص باید بیان کرد که هرچند وجود مواد مرطوب کننده در بالم لب احتیاج و امری لازم است، ولی به تنهایی کافی نخواهد بود، به غیر از مواد مرطوب کننده ای مانند شی باتر می بایست بالم انتخابی شما عزیزان از متریال دیگری مانند موم زنبور عسل بهره گرفته شده باشد تا به صورت صحیح رطوبت لب ها را نگهداری و حفظ کند.

جالب است بدانید که در واقع این مواد مرطوب کننده به درستی جذب پوست می شوند و از تبخیر و خروج رطوبت از لب ها ممانعت به عمل خواهند آورد، ولی بعضی از مواقع نیز بعضی از بالم ها شامل ترکیباتی هستند که این احتمال را متحمل می سازند که بدتر به پوست لب آسیب برسانند و موجب اذیت بیشتر آن ها شوند. از میان این مواد می توان به موارد زیر اشاره داشت :

ترکیبات معطر

در خصوص با ترکیبات معطر این وسیله باید گفت که در واقع بعضی مواقع این امکان وجود دارد که ترکیبات معطر موجب به وجود آمدن حساسیت در فرد شود. به صورت معمول بالم ها حاوی بوی ویژه ای نخواهند بود، ولی در ساخت بعضی از بالم ها ترکیبات معطر مثل رایحه های گیاهی و یا میوه ای مورد استفاده قرار گرفته است تا خوشبو و خوش طعم تر شوند، ولی این ترکیبات معطر امکان دارد به منظور استفاده بعضی از افراد حساسیت زا به حساب آید. برای مثل می توان به سینامیت هایی اشاره داشت که به علت عطر خوب و خواص ضد آفتابی که دارد در بالم ها از آن بهره گرفته می شود ولی با همه پوست ها سازگاری پیدا نخواهد کرد.

ترکیبات خنک ‌کننده

جالب است بدانید که بعضی از ترکیبات مانند کافور، فنول، منتول و الکل که قابلیت خنک کنندگی در خود دارند و موجب خواهند شد تا بعد از استفاده لب ها خنک شود و در اصطلاح می گویند که لب مورمور می شود.، همین طور در نظر داشته باشید که این امکان وجود خواهد داشت که این محصول به منظور استفاده بعضی از اشخاص حساسیت زا محسوب شود.

بعضی مواقع این موارد حتی احتمال خواهد داشت باعث از بین رفتن پیوسته لایه محافظتی پوست گشته و لب ها را در برابر محرک ‌های محیطی حساس و دچار آسیب های کند.

پارابن‌ ها

درباره این موارد باید گفت که در حقیقت پارابن ها مواد نگهدارنده ای به حساب می آیند که از آلوده شدن لوازم آرایشی به عوامل باکتریایی ممانعت به عمل خواهند آورد، نکته اصلی اینجاست که این مواد احتمال دارد موجب ایجاد ناراحتی های پوستی و حساسیت در افراد شوند.

سالیسیلیک اسید

شایان ذکر است که این ماده ضد آکنه است و دارای قابلیت های لایه برداری نیز خواهد بود. در حقیقت این ماده موجب برداشته شدن سلول های مرده پوست می شود ولی بعضی از مواقع این امکان وجود دارد که استفاده مکرر از بالم های لبی که حاوی این ماده هستند التهاب و خشکی لب را برای لب های شما ایجاد نماید..

ویتامین E

در این بخش از این مقاله کاربردی و در مورد ویتامین E باید گفت که در حقیقت این ویتامین نیز به صورت معمول در بیشتر بالم ها مورد استفاده قرار می گیرد ولی این احتمال وجود خواهد داشت که بعضی از افراد به استفاده موضعی این ویتامین حساسیت های پیدا کرده باشند. جالب است بدانید که موارد عنوان شده فقط قسمتی از ترکیباتی به حساب می آیند که احتمال دارد حساسیت زا محسوب شود، در همین راستا در هنگام خریداری بالم لب حتما به ترکیبات آن بسیار دقت و توجه لازم را داشته باشید. در واقع حتی این امکان وجود دارد که به ناچار چندین بالم را انتخاب نمایید تا در انتها بالم لب مناسب و سازگار با پوست خود را پیدا و خریداری نمایید.

بالم لب ضدآفتاب دار

در انتهای این مطلب آموزشی و راهنما باید عنوان کرد که بی شک پوست لب احیتاج دارد تا در برابر پرتو های خورشیدی مضر در امان بماند، در همین راستا استفاده از یک بالم لب  SPFدار که در حقیقت از معیار نگهدارنده در مقابل نور خورشید برخوردار است خیال شما عزیزان را از سلامت لب های شما در مقابل آفتاب راحت خواهد کرد.

ولی این طور پیشنهاد می گردد که به جای استفاده از بالم ‌های دارای ضد آفتاب ‌های شیمیایی که حاوی ترکیباتی مانند اکسی ‌بنزون و اکسی‌ نوکسات هستند به دنبال بالم هایی با ضد آفتاب ‌های فیزیکی بگردید. در حقیقت این ضد آفتاب ها از ترکیباتی مانند زینک ‌اکسید یا تیتانیوم دی ‌اکسید در ساختار خود استفاده کرده اند و به صورت صحیحی از پوست شما عزیزان در برابر پرتو های فرابنفش ساطع از خورشید محافظت خواهند کرد. امیدوارم که از این مقاله کاربردی و آموزشی نهایت استفاده رو برده باشید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 0 Average: 0]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • تکنولوژی
  • قیمت و خرید بهترین بالم لب رنگی حرارتی بالم لب فانتزی ارزان دیجی کالا