قیمت و خرید بهترین دستگاه پرزگیر برقی دستی بهترین مارک پرزگیر لباس دیجی کالا

مطمئنا شما عزیزان هم تا به امروز این امر برایتان رخ داده است که پرز های زیادی به لباس مورد علاقه تان بچسبد و موجب کاهش یافتن جلوه آن شده باشد. در این وضعیت شما عزیزان قادر خواهید بود از روش های گوناگونی اقدام به جدا کردن این پرز ها از روی لباس خود کنید که یکی از آسان ترین و البته تاثیر گذار ترین روش ها استفاده از یک دستگاه پرزگیر لباس خواهد بود.

قیمت و خرید بهترین دستگاه پرزگیر برقی دستی بهترین مارک پرزگیر لباس دیجی کالا

راهنمای جامع خرید بهترین دستگاه پرزگیر

چنانچه لباس های شما به خود پرز بگیرد و دیگر جلوه اولیه را ندارد، اصلا جای نگرانی وجود ندارد. به همان صورتی که خودتان نیز مستحضر هستید، در شرایط کنونی امروز، برای کوچک ترین مسائل نیز چاره ای در نظر گرفته شده است و به کمک وسیله های ابداعی می توان این مشکلات را بر طرف کرد. در این راستا و به منظور رفع پرز های لباس ها نیز این روز دستگاه های پرزگیر گوناگونی در بازار موجود است. این دستگاه به درستی توانایی از بین بردن پرز و کرک های موجود روی لباس های شما را دارد و موجب خواهد شد تا لباس های شما مثل گذشته بدرخشند. همین طور این دستگاه ها به غیر از لباس ها می تواند پرز و کرک و مواردی از این دست را از روی لوازمی مانند؛ مبل، صندلی و … پاک کنند.

این دستگاه به همان صورتی که از اسم آن مشخص است، به منظور گرفتن پرز لباس ها مورد استفاده قرار می گیرد و البته برای موارد مشابه نیز کاربرد های فراوانی خواهد داشت. به عنوان مثال اگر در منزل حیوان خانگی دارید، این دستگاه به درستی قادر است به شما عزیزان کمک کند تا موی حیواناتی مانند سگ و گربه را از روی سطوحی مانند؛ فرش، موکت و مبل جدا کنید.

به صورت کلی می توان دستگاه های پرزگیر در دسترس بازار ایران را به ۲ گروه زیر تقسیم بندی کرد :

  1. دستگاه پرزگیر دستی
  2. دستگاه پرزگیر برقی

دستگاه پرزگیر لباس دستی

جالب است بدانید که دستگاه های پرزگیر دستی از نظر قیمت و سایز بسیار گوناگون خواهند بود. نوع رولی دستگاه های پرزگیر، ساختار آن به شکلی است که کاغذی چسبناک دور قطعه ای پلاستیکی را خواهد پوشاند و رول آن بر روی دسته ای جای می گیرد. در این راستا و به منظور برداشتن پرز از روی سطوح به کمک این دستگاه فقط احتیاج خواهد بود که دسته را روی سطح مورد نظر بچرخانید و از نتیجه کار نهایت لذت را ببرید. در نظر داشته باشید که پرزگیر های دستی به غیر از لباس برای شما عزیزان امکام پاک کردن سطوح مبل، فرش، صندلی و … را نیز فراهم خواهند کرد.

در حقیقت می توان گفت که این نوع از دستگاه ها دارای رولی چند متری (به عنوام مثال ۵ متری) می باشد و حالت چسبنده کاغذ رولی موجب خواهد شد تا تمام شدن کاغذ بتوان از آن استفاده کرد. بعضی از این دستگاه ها دارای سری جداگانه هستند و شما عزیزان قادر خواهید بود آن را از بازار خریداری نمایید و بعد از اتمام رول، دوباره از سری تازه ای بر روی دستگاه بهره بگیرید.

برخی دیگر از دستگاه های پرزگیر دستی نیز از کاغذ چسبناک برخوردار نمی باشند و به جای آن دارای برسی با امکان جذب کرک و پرز هستند. این نکته را مد نظر داشته باشید که سر این برس از مواد پلاستیکی ساخته شده است و قادر به تمیز کردن سطوح گوناگون خواهد بود. در واقع پرزگیر ها دارای قیمت مناسبی هستند و حدودا قیمت آن ها بین ۱۰ تا ۱۰۰ هزار تومان متغیر خواهد بود.

دستگاه پرزگیر لباس برقی

نمونه های برقی دستگاه های پرزگیر نیز در بازار در دسترس می باشند و این دستگاه به خوبی توانایی از بین بردن کرک و پرز لباس‌ های پشمی، نخی، الیاف مصنوعی و … را خواهند داشت.

در ادامه باید بیان کرد که امروزه برند هایی مانند؛ فیلیپس، مک ‌استایلر و … در طراحی و ساخت این محصولات بسیار قوی عمل کرده اند و دستگاه های پرزگیر برقی با کیفیت و جمع و جوری را به بازار فرستاده اند. به صورت معمول موتور این محصولات ۳ واتی هستند و به منظور شارژ مکرر دارای باتری یا شارژر خواهند بود. بعضی از آن ها نیز فقط با باتری کار می کنند و یا این که تنها به نیروی برق نیاز خواهند داشت. احتیاج دارند.

در ادامه باید این طور گفت که دستگاه های پرزگیر وزن کم تری دارند و به سادگی می توان با آن ها کار کرد. این دستگاه ها به صورت معمول وزنی بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ گرم دارند و به کمک تیغه گردان و صفحه محافظی که در اختیار دارند به سادگی قادر خواهد بود پرز ها و کرک ‌ها و حتی گرد و غبار را از روی لباس ها به صورت کامل تمیز نمایند.

در واقع این دستگاه این امکان را برای شما عزیزان فراهم خواهند کرد که لباس های خود را از مو و مواد اضافه و یا پرز و کرک حاصله از استفاده چند ساله از لباس را به راحتی تمیز نمایید. اغلب این محصولات قیمتی معادل ۵۰ تا ۴۰۰ هزار تومان دارند و در حقیقت شما عزیزان قادر خواهید بود با توجه به مقدار هزینه ای که به منظور خرید این محصول در نظر دارید، دستگاه پرزگیر مد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

موارد و نکات حائز اهمیت در هنگام خرید دستگاه پرزگیر مناسب 

به همان صورتی که خودتام مستحضر هستید به منظور خرید هر وسیله ای نیاز خواهد بود تا در گام نخست شما عزیزان در آن زمینه اطلاعاتی را کسب نمایید. هر چقدر اطلاعات شما نسبت به محصولی که در نظر دارید، بیشتر باشد، بی تردید انتخاب بهترین را تجربه خواهید کرد. در ارتباط با خرید دستگاه پرزگیر نیز شما عزیزان باید در ابتدای امر هدف خود را از خرید این محصول تعیین کنید و ببینید تا چه اندازه قادر هستید به منظور خرید آن خرج کنید. تعیین بودجه موجب میشود تا انتخاب های شما محدود تر شود و در نتیجه از بین موارد در دسترس، آسان تر قادرید گزینه مناسب خود را انتخاب کنید.

 

هر چند دستگاه های پرزگیر برقی دارای موارد استفاده و کیفیت زیادی هستند، ولی به هر روی دستگاه های پرزگیر دستی نیز گزینه خوبی به حساب می آیند و به درسیتی شما را از دست پرزها نجات می دهند. در ادامه نکات و موارد حائز اهمیت که باید در هنگام خرید دستگاه پرزگیر دستی و برقی آن ها را در خاطر خود داشته باشید بیان شده است :

  • ارگونومی و سادگی کار با دستگاه پرزگیر

ارگونومی یکی معیار های حائز اهمیت در هنگام خرید دستگاه پرزگیر لباس به شمار می رود که باید به آن توجه داشته باشید. در حقیقت دستگاه مد نظر شما عزیزان می بایست به سادگی در دست قرار گیرد و کار با آن ساده باشد. نمونه های دسته دار به منظور کار کردن احتیاجی به نیروی برق ندارند و جهت از بین بردن کرک و پرز لباس ها گزینه خوبی به حساب خواهند آمد.

قبل از خرید یک دستگاه و در گام نخست، آن را در دست بگیرید و از آسانی کار با آن اطمینان یابید. در خصوص با نمونه های برقی نیز این تست را در نظر داشته باشید و این نکته را از یاد نبرید که در صورتی که دست گرفتن این دستگاه راحت نباشد و امکان استفاده از آن برای سطوح گوناگون مناسب نباشد، دستگاه انتخابی برای شما کارایی مناسبی را به همراه نخواهد داشت.

برخی از دستگاه های پرزگیر برقی به منظور گرد آوری پرز و کرک به یک مخزن مجهز هستند و این امر موجب خواهد شد تا ساده تر امر پرزگیری را انجام دهند و مسئله ای از لحاظ جمع کردن پرز و کرک هایی که از روی سطوح گوناگون جمع شده وجود نخواهد داشت، به همین خاطر بهتر است در هنگام خرید این نکته را هم در کنار موارد دیگری که عنوان شده و یا مواردی که از آن آگاهی دارید، در نظر داشته باشید.

در ادامه باید به این نکته اشاره کرد که طراحی دستگاه مد نظر شما عزیزان می بایست به شکلی انجام شده باشد که به هیچ وجه این دستگاه آسیبی به بافت لباس و سطوح گوناگونی که قرار بوده پرزگیری شوند وارد نکند. برای مثال پرزگیر های برقی از یک تیغه برخوردار می باشند که در اثر چرخش این تیغه پرز و کرک های چسبیده به سطح پارچه برداشته می شود، ولی باید در خاطر داشته باشید که حرکت این تیغه آسیبی به بافت پارچه وارد نیاورد.

  • توجه به موتور دستگاه در پرزگیرهای برقی

در این خصوص و به منظور خریداری دستگاه پرزگیر برقی حتما توانایی موتور نکته بسیار مهمی به حساب خواهد آمد. اغلب این دستگاه ها دارای توان موتور ۳ واتی می باشند و این میزان به منظور از بین بردن پرز لباس های مختلف به صورت کامل کافی خواهد بود. در این خصوص شما عزیزان می بایست نوع نیاز خود را تعیین کنند و مشاهده کنید که هدفتان از خرید این دستگاه چیست، در شرایطی که بنا دارید استفاده زیادی از این دستگاه کنید و به غیر از گرفتن پرز لباس ها، مبل ها، صندلی و … را نیز پرزگیری کنید، بهتر است دستگاهی را برگزینید که از موتور قدرتمند تری برخوردار باشد. قطعا همان میزان که قدرت موتور دستگاه بالاتر رود سرعت آن نیز بیشتر خواهد شد و شما پر سرعت تر می توانید، سطوح مورد نظر خود را پرزگیری کنید.

  • ضمانت نامه

گارانتی یا همان ضمانت نامه هم یکی دیگر از موارد بسیار مهمی است که در خصوص با خرید دستگاه های پرزگیر هم مانند دیگر دستگاه ها اهمیت دارد. حتما تلاش کنید تا دستگاهی را خریداری کنید که ضمانت تعمیر را هم داشته باشد، این امر موجب می شود که در صورت خرابی دستگاه به منظور تعمیر آن به دردسری دچار نشوید.

  • باتری دار یا سیمی بودن دستگاه های پرزگیر برقی

در وضعیتی که قصد خرید پرزگیر های برقی را دارید، می بایست در نظر داشته باشید که آیا دستگاه مورد نظر فقط به برق وصل شده و یا امکان کار کردن با باتری را نیز در خود دارد. بعضی از پرزگیر ها هم دارای سیم هستند و هم این که قادر به کار کردن با باتری خواهند بود، بعضی از آن ها نیز فقط از یکی از این امکانات برخوردار خواهند بود، به همین خاطر شما عزیزان می بایست بر اساس نیاز خود وسیله مورد نظر را انتخاب و خریداری کنید.

به عنوان مثال در هنگام انتخاب بعضی از دستگاه های پرزگیر سیمی باید طول سیم آن را به عنوان یک معیار مهم در نظر داشته باشید تا در حین کار کردن با آن به دلیل کوتاه بودن سیم به دردسری دچار نگردید. در وضعیتی که قصد بهره گرفتن از دستگاه پرزگیر در بیرون از منزل را دارید، بهتر خواهد بود تا دستگاه انتخابی شما قابلیت کار کردن با باتری را نیز دارا باشد.

کلام آخر

این امکان وجود دارد که بسیاری از افراد دستگاه پرزگیر را خریدی اضافه به حساب آورند و این طور گمان کنند که خرید این دستگاه خیلی لازم و ضروری به شمار نمی رود، ولی حقیقت آن است که شما عزیزان به کمک این دستگاه قادر خواهید بود مجددا لباس های خود را نو و تازه کنید و از زیبایی آن ها نهایت لذت رو ببرید. در ضمن چنانچه در منزل حیوان خانگی مانند سگ، گربه و … دارید و مو های آن ها همیشه بر روی سطح فرش، مبل و … می ریزد، شما به کمک یک دستگاه پرزگیر قادر خواهید بود به سادگی همه این سطوح را به صورت کامل از موی حیوانات خانگی خود پاکیزه و پاک کنید. در انتها باید این طور عنوان کنیم که این دستگاه هر چند در ابتدا برای شما اندکی هزینه به همراه داشته باشد، ولی در نظر داشته باشید که با خرید آن از صرف هزینه های متعدد بعدی صرفه جویی خواهید کرد. امیدوارم از این مقاله نهایت استفاده رو برده باشید و تونسته باشیم مطالب آموزشی خوبی را تحت عنوان این مقاله راهنما در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. هر سوال، مورد و یا ابهامی در خصوص با مطلب راهنمای جامع خرید بهترین دستگاه پرزگیر بود می توانید با ما از طریق بخش نظرات در میان بگزارید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 0 Average: 0]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • تکنولوژی
  • قیمت و خرید بهترین دستگاه پرزگیر برقی دستی بهترین مارک پرزگیر لباس دیجی کالا