قیمت و خرید بهترین پدل بورد پدل برد بادی فایبرگلاس دیجی کالا

در ابتدای این مقاله باید گفت که در شرایط کنونی امروزه جامعه می توان پدل سواری ایستاده را به عنوان یکی از جذاب ترین تفریحات آبی در تمامی جهان به حساب آورد. بسیار جالب است بدانید که این ورزش به بدن و روح انسان آرامش بسیاری تسلیم کرده و از آن جایی که در هنگام انجام این ورزش فرد کم ترین مقدار تمرکز را بر روی حرکت و فیزیک محیط داشته به احساس لذت و تفریح هر چقدر بیشتر فرد کمک شایانی خواهد کرد. در واقع باید گفت که پدل بوردینگ (SUP ) ورزشی است که هر فرد فقط با یک بار امتحان به آن علاقمند می شود و دوست خواهد داشت که دوباره آن را تجربه نماید، این قولی است که به همه عزیزان با تمامی رنج علاقه ها داده می شود.

قیمت و خرید بهترین پدل بورد پدل برد بادی فایبرگلاس دیجی کالا

راهنمای خریداری پدل بورد

هر چند در نگاه نخست این امکان وجود دارد که پدل سواری ایستاده به عنوان یک ورزش تازه دیده شود ولی در حقیقت این ورزش حتی از موج سواری و تخته های شنا نیز دارای قدمت بیشتر و پیشینه ای قدیمی تر می باشد و می توان گفت که پیشینه آن به آفریقا و آمریکای شمالی در ۱۰۰۰۰ سال پیش باز می گردد.

جالب است بدانید که ورزن پدل بورد برای نخستین بار در سال ۱۹۴۰ به وسیله مهندس موج سوک کاهانماکو اختراع شد. در حقیقت این مهندس به وسیله طراحی دوباره تخته های شنا موفق به ساخت این وسیله ورزشی و تفریحی شد که البته تا دهه ۹۰ میلادی در قرن  ۲۰ میلادی استقبالی از آن نشد اما از این دهه به بعد بود که پدل بوردینگ در کلاس های شنا و مدارس موج سواری یک ورزش نام گرفت و با تبلیغاتی که به منظور معرفی آن انجام شد، با استقبال گسترده تری مواجه شد.

در ادامه این مقاله باید گفت که شما عزیزان در صورتی که تا به امروزه این ورزش را تجربه نکرده اید در ادامه علت هایی را برای این که به شما ثابت می کنیم این ورزش یک تفریح آبی بی مانند به شمار خواهد آمد عنوان خواهیم کرد :

تجربه هیجان بی نظیر ایستادن روی آب با پدل بوردینگ

تقریبا تمامی افراد از کودکی در رویای خود دوست داشته یک بار قدم زدن بر روی آب را تجربه کنند، نگویید که شما همچین رویایی هیچ وقت در ذهنتان نقش نبسته است که باور ناپذیر است. شاید برای شما عزیزان دیدن سگ ها در عکس های مربوط به پدل بوردینگ کمی عجیب به نظر آید ولی حقیقت آن است که این ورزش حتی به منظور استفاده حیوانات نیز بسیار هیجان انگیز خواهد بود. می توان عنوان کرد که در حقیقت روی آب بودن موجب رسیدن به یک آرامش ذهنی و روانی شده و ایستادن بر روی آب همین طور میان ماهیچه‌ های بدن توازن ایجاد خواهد کرد و در نهایت فرد ریلکس می شود و آرامش سراسر او را فرا خواهد گرفت.

پدل برد تجربه دلپذیر یوگای روی آب

یوگا روی آب حدودا از آغاز دهه ۲۰ میلادی در تمامی جهان رواج یافت و به گفته یوگا کاران حرفه ای و صاحب نام، یوگا بر روی آب تجربه ای به یاد ماندنی می باشد. در حقیقت فقط به کمک پدل بورد خواهد بود که می توان به تجربه حس عمیق و ژرف یوگا بر روی آب های آزاد دست پیدا کرد و این حسی نیست که هر انسانی فرصت تجربه آن را پیدا کند. جالب است بدانید که از میان مزایای یوگا بر روی آب می توان به عدم احتیاج به علم و توانایی بالا در زمینه یوگا اشاره داشت، میزان انرژی دریافت شده از یوگا روی آب در حقیقت با یک دوره یوگای مبتدی برابری خواهد کرد و این بی نظیر است.

علت های به منظور اثبات جذابیت و برتری پدل بورد به نسبت قایق و سایر تفریحات آبی

 • در ابتدای باید گفت که این ورزش احتیاج زیادی به فضا ندارد و به منظور بهره مندی از این وسیله تفریحی به اقیانوس بزرگ آرام و یا موج احتیاجی نخواهد بود و به جهت تجربه آن حتی می توان به یک رود کوچک یا یک دریاچه بسنده کرد.
 • هر فردی بی هیچ محدودیت سنی می تواند به شکل ایستاده یا نشسته این ورزش هیجان انگیز را تجربه کند و از آن لذت ببرد.
 • از ویژگی های مثبت دیگر این وسیله هیجان انگیز می توان به این مورد اشاره داشت که به شما در یادگیری حفظ تعادل کمک خواهد کرد و موجب افزایش کنترل شما بر روی بدن خود می شود.

 • این ورزش در کنار آرامشی که برای شما به همراه خواهد داشت، کاملا هیجان انگیز نیز خواهد بود و آدرنالین خون بدن شما را تا حد زیادی افزایش خواهد داد. در حقیقت می توان گفت که به کمک این وسیله شما عزیزان قادر خواهید بود با دوستان خود مسابقه دهید تا دوردست ها پارو زده و یا به پیمایش عرض یک تنگه مشغول شوید. در انتهای این مورد ذکر این مورد خالی از لطف نیست که حتی به کمک این وسیله می توان در اعماق دریا شنا کردن را تجربه کرد که با کم تر وسیله بادی دیگری می توان این کار را امتحان کرد و از آن به نهایت لذت رسید.
 • پدل بورد به شما این امکان را خواهد داد تا از موج سواری هم لذت ببرید. در واقع شما عزیزان قادر خواهید بود بر روی این وسیله مانند تخته های موج سواری، بر روی موج ها سواری نمایید.

مزایای پدل برد بر بهداشت و سلامت روح و جسم شما عزیزان

جالب توجه است این نکته که ایستادن بر روی پدل برد در حالت واقعی ورزشی مانند شنا محسوب می شود که همه عضلات شما را درگیر خود خواهد کرد و مثل پیاده روی و شنا یک ورزش همگانی و عام المنفعه نیز همچنین به حساب می آید، بخاطر این که بر سلامت بدن همه افراد نتیجه مثبتی به جای می گزارد.

 • در نظر داشته باشید که پدل برد به شما عزیزان در هماهنگ ساختن نیرو های خود به صورت متوازن و کنترل شده کمک شایانی خواهد نمود.
 • با استفاده مداوم از پدل برد حالت فیزیکی استخوان بندی و به خصوص ستون فقرات شما عزیزان به شکل طبیعی و اولیه خود باز خواهد گشت و تغییراتی که ناشی از زندگی ماشینی بوده اصلاح گردد و همچینین لازم به ذکر است که اشتباهات فردی بوده و مربوط به گذشته است را برطرف خواهند کرد.

 • بی تردید یکی از شیرین ترین تجربه های ورزش های روی آب واتر تراپی یا آب درمانی با پدل بورد محسوب خواهد شد.
 • این نکته را در خاطر داشته باشید که این ورزش کم ترین خطر را داشته و در طی انجام آن سلامت شما عزیزان تضمین می شود.
 • بسیار جالب است بدانید که یک ساعت ورزش پدل بوردینگ به سوزاندن بیش از ۷۳۵ کالری منجر می شود و این در حالی است که به صورت فیزیکی به این موضوع پی نخواهید برد، بخاطر این که این ورزش آرامش بخش بوده و شما عزیزان در اوج آرامش به وزن دلخواه خود و فیت شدن بدن بسیار نزدیک تر خواهید شد.

نکات قابل توجه در زمان خرید بهترین پدل بورد

می توان این طور بیان داشت که پدل برد ها به صورت کلی به ۲ دسته بادی و ساده تقسیم بندی می شوند، نمونه بادی این محصول حوالی سال ۲۰۱۰ میلادی مورد توجه افراد قرار گرفته و امروزه این مدل بیشتر استفاده می گردد. در واقع باید در نظر داشت که به صورت معمول بسته بندی پدل بورد ها دارای یک بدنه اصلی، یک تلمبه به منظور باد کردن و یک پاروی انفرادی تاشو می باشد و به غیر از استفاده های حرفه ای به ابزار دیگری جهت مورد استفاده قرار دادن پدل برد وجود ندارد.

جالب است بدانید که تخته های پدل برد از لحاظ طول با یک دیگر فرق دارند و با افزایش طول پدل برد استفاده از آن نیز آسان تر می باشد. از طرف دیگر به خاطر طول، سرعت این وسیله بر روی آب دست خوش تغییراتی خواهد شد، در کنار آن در سرعت برد ها شکل و ساختار آن ها نیز بسیار تاثیر گذار می باشد. به عنوان مثال سرعت یک پدل برد مسابقه ای ۱۲ فوتی از یک پدل برد ۱۰ فوتی ساده بیشتر خواهد بود.

در انتهای این مقاله کاربردی و جامع باید در نظر داشته باشید که به صورت معمول بهتر این است که افرادی که تازه کار هستند از برد های بالای ۱۰ فوت استفاده کنند و به منظور استفاده افراد حرفه ای نیز برد های زیر ۸  فوت ایده آل تر به حساب آیند. ولی در این رابطه سلیقه شما حرف اول را می زند و طول پدل برد چندان نیز در تجربه شخصی شما تاثیر گذار نخواهد بود. این مقاله همین جا به پایان رسید و تیم تولید محتوای این سایت امیدوارند که از این مقاله نهایت استفاده رو برده باشید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 0 Average: 0]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • خانه
 • تکنولوژی
 • قیمت و خرید بهترین پدل بورد پدل برد بادی فایبرگلاس دیجی کالا