قیمت و خرید اینترنتی بهترین ماشین لباسشویی ارزان سطلی ایرانی ۵ کیلویی دیجی کالا

شایان ذکر است که خرید بهترین ماشین لباس شویی یکی از دغدغه های خانواده های امروزی به حساب می آید. همه مدل های ماشین لباسشویی همانند یکدیگر نیستند و در این مطلب بنا داریم راهنمای انتخاب خرید بهترین ماشین لباسشویی طبق نیاز شما را معرفی کنیم. در این مطلب شما با بهترین مدل ماشین لباسشویی حال حاضر بازار ایران همانند ماشین لباسشویی بوش، سامسونگ، اسنوا، ال جی و بکو و … آشنا خواهید شد. خرید ماشین لباسشویی مناسب با نیاز شما می تواند از هدر رفتن بسیاری انرژی ممانعت به عمل می آورد .

قیمت و خرید اینترنتی بهترین ماشین لباسشویی ارزان سطلی ایرانی 5 کیلویی دیجی کالا

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی

در نخستین گام جهت خرید بهترین ماشین لباسشویی شما عزیزان میبایست بین مدل‌ های درب از بالا و درب از جلو انتخاب کنید، به شکل کلی مدل‌ های درب از بالا ارزان تر به شمار می آیند، ولی قابلیت ‌های کمتری دارند و سر و صدای بیشتری نیز تولید می کنند، در مقابل مدل ‌های درب از جلو هزینه بالاتری دارند اما برنامه‌ های بیشتری داشته و امکانات بروز و سر و صدای کمتر و شست ‌و ‌شوی کاملا اتوماتیک از شستن تا خشک کردن کامل را دارا هستند.

اگرچه که مدل‌های درب از جلو گران تر محسوب می شوند ولی شست ‌و‌ شوی بهتر و میزان مصرف آب و برق پایین تری دارند. مدل ‌های درب از جلو به خاطر مصرف آب کمتر زمان بیشتری جهت شتس و شو دارند، اگرچه برخی از مدل ‌ها قابلیت شست‌ و ‌شو سریع نیز را دارا هستند.

 

مزایا و معایب مدل ‌های ماشین لباسشویی درب از جلو

مزایا

 • مصرف آب کمتر
 • استفاده کمتر از مواد شوینده
 • مناسب برای فضا های کوچک
 • برنامه‌های بیشتر برای شست ‌و‌ شو
 • خشک کردن سریع تر لباس ها
 • رده انرژی بسیار مناسب
 • سرعت چرخش بسیار بالا
 • آسیب کمتر به بافت پارچه
 • صدای کمتر

معایب

 • عدم قابلیت اضافه کردن لباس در هنگام شست ‌و ‌شو (برخی مدل ‌ها این قابلیت را امروزه دارند)
 • قیمت بیشتر
 • به دلیل مصرف آب کمتر در برخی مدل ‌ها شاید شست ‌و ‌شوی کافی در مقایسه با مدل های درب از بالا نداشته باشند
 • لزوم ایجاد تراز جهت جلوگیری از لرزش و سر و صدا
 • وزن زیاد و جابجایی سخت تر
 • زمان طولانی تر برای شست ‌و ‌شو
 • ایجاد سر و صدا در دور های بالا

نکات مهم در خرید بهترین ماشین لباسشویی درب از جلو

با این حال امروزه تکنولوژی بهترین ماشین لباسشویی های درب از جلو بسیار پیشرفت کرده است و مجهز به انواع ملزومات بسیار بروز همانند برنامه ‌های متنوع شست ‌و ‌شو، امکان اتصال به گوشی موبایل از طریق اینترنت و کنترل خارج از منزل و شست و شوی سریع و قابلیت اضافه کردن لباس در حال کار و… که شست ‌و ‌شوی لباس ‌ها را امری لذت بخش کرده اند.

 

ظرفیت ماشین لباسشویی مورد احتیاج شما

ظرفیت بهترین ماشین لباسشویی میبایست متناسب با تعداد افراد خانواده شما باشد. ظرفیت ماشین ‌های لباسشویی طبق کیلو گرم مشخص خواهد شد. ولی به هر حال میبایست در نظر بگیرید که برخی لباس ‌ها سبک هستن ولی حجم بیشتری را اشغال می ‌کنند همانند حوله ‌ها و برخی دیگر حجم کمی دارند ولی سنگین تر هستند همانند شلوار های لی و البته توصیه سایت ما به شما این هست که همیشه فقط یک سوم حجم ماشین لباسشویی خود را پر نمایید تا شست‌ و ‌شوی آسان تر و با کیفیت بالا تری داشته باشید. حین خرید ماشین لباسشویی میبایست به ظرفیت آن توجه ویژه کرد .

ظرفیت ماشین لباسشویی بستگی به میزان دفعات استفاده شما دارد

چنانچه خانواده پر جمعیتی دارید و یا در هفته ۱ یا ۲ بار امر شست و شو را انجام می دهید، بعد از ظرفیت ‌های بالا تر خریداری کنید. ولی چنانچه هر روز و یا هر ۲ روز از ماشین لباسشویی استفاده می ‌کنید بهترین مدل ماشین لباسشویی با ظرفیت کمتر برای شما کارایی مناسب را خواهند داشت. با این وجود چنانچه سایز متوسط و یا کوچکی نیز انتخاب کنید مشکلی نخواهید داشت و میبایست در چند دفعه به شست ‌و ‌شوی لباس ‌های خود بپردازید، اگرچه که دفعات بیشتر زمان بیشتری از شما خواهد گرفت. حین خرید بهترین ماشین لباسشویی باید توجه داشته باشید که میزان دفعات استفاده شما از ماشین تعیین کننده ظرفیت است و در هنگام خرید بهترین ماشین لباسشویی میبایست به آن توجه داشته باشید .

شست‌ و ‌شوی هوشمند با کنترل از طریق اینترنت

حین خرید بهترین ماشین لباسشویی های بروز توجه شود که آن ها به طور اتوماتیک وزن لباس‌ ها را محاسبه کرده و طبق شرایط برنامه ریزی میزان آب، زمان شست‌ و ‌شو و میزان استفاده از مواد شوینده را براساس حجم لباس ‌ها انتخاب می‌ نمایند. به علاوه که در مدل‌ های جدید ویژگی اینترنت اشیا به کاربران این امکان را می‌دهد که بوسیله نصب برنامه موبایل شرکت سازنده ماشین لباس شویی و اتصال به اینترنت و تنظیم کردن ماشین لباس‌ شویی با اینترنت خانگی قادر هستید از هر نقطه ای حالت فعالیت ماشین لباس شویی خود را تحت کنترل داشته باشید.

قابلیت اضافه کردن لباس هنگام انجام کار

بهتر است که در خرید بهترین ماشین لباسشویی یکی از ویژگی ‌های جدید ماشین لباسشویی را که اضافه کردن لباس حین انجام کار است در نظر بگیرید، این نوآوری نخستین ‌بار توسط کمپانی سامسونگ صورت گرفته است ولی در مدل های مختلف چنین قابلیتی امروزه وجود دارد. در این ویژگی ماشین لباسشویی در کوچک متفاوت از در بزرگ خود دارد که امکان اضافه کردن لباس را فراهم می ‌کند.

ویژگی های بهترین ماشین لباس شویی

شست ‌و ‌شوی سریع

شست ‌و ‌شوی سریع یکی از ویژگی ‌هایی است که در هنگام خرید بهترین جاروبرقی در برخی مدل‌ ها وجود دارد و در زمان کمتری شست‌ و ‌شوی کاملی را انجام خواهند داد. اگرچه زمان این مورد هم به حجم لباس ‌ها نیز بستگی دارد. هنگامی که جهت شست ‌و ‌شوی لباس ‌ها عجله دارید، این ویژگی در خرید بهترین ماشین لباسشویی به کمک شما خواهد آمد.

 

شروع با تاخیر

در واقع خرید بهترین ماشین لباسشویی قابلیت های زیادی را باید مد نظر داشت که یکی از آنها ویژگی شروع با تاخیر برای زمانی که بنا دارید لباس‌ ها با مواد شوینده و آب مخلوط شده و کمی زمان بگذرد تا با کیفیت بیشتری شست ‌و ‌شو انجام شود، قابلیت مناسبی است. با این قابلیت در بهترین ماشین لباسشویی قادر هستید زمان شروع به شست ‌و ‌شو را در ۲۴ ساعت آتی تنظیم نمایید. در حقیقت در این حالت ماشین لباسشویی با میزان آب و مواد شوینده مناسب محفظه را پر کرده و تا زمان شروع صبر خواهد کرد. به این شکل کیفیت بالا تر در شست‌ و‌ شو با آب کمتر این ماشین لباسشویی ‌های هوشمند خواهید داشت. همین طور قادر هستید برای زمانی که در منزل حضور ندارید ماشین لباسشویی به فعالیت بپردازد تا سر و صدای آن مزاحم آرامش و آسایش افراد خانواده نشود. چنانچه کیفیت برای شما حائز اهمیت است حین خرید بهترین ماشین لباس شویی به این نکته بسیار توجه داشته باشید .

شست‌ و ‌شوی با بخار

یکی از بروز ترین قابلیت های بهترین ماشین لباسشویی، شست ‌و ‌شو با بخار محسوب می شود که تنها در مدل ‌های گران قیمت قادر هستید پیدا کنید. این مدل‌ ها از بخار آب، حرارت و رطوبت بالا به شست‌ و‌ شوی لباس می ‌پردازند که لکه ‌های قدیمی و سخت را قادر هستند از میان بردارند. نکاتی که پیش از خرید بهترین ماشین لباسشویی درب از جلو باید در نظر داشته باشید. جهت خرید بهترین ماشین لباسشویی در کشور ایران با بررسی مدل‌ های مختلفی که انجام داده ایم نکاتی را برای شما نازنینان آماده کرده ایم که بهتر از قبل از خرید بهترین ماشین لباسشویی مطالعه کنید و مد نظر داشته باشید :

جنس درام ماشین لباسشویی

در واقع جنس محفظه داخلی(درام یا دیگ نیز گفته می ‌شود) می ‌تواند از مواد متفاوتی باشد که برای عمر بیشتر توصیه ما این هست که جنس استیل ضد زنگ یا الماسه بهترین انتخاب و در سرعت ‌های بالا نیز عمر بیشتری دارند.

صفحه تنظیمات و برنامه‌ های شست ‌و ‌شو

قطعا در بازار با ماشین لباسشویی ‌هایی مواجه خواهید شد که برنامه ‌های شست‌ و ‌شوی زیاد و متنوعی دارند، برنامه شست و شوی لباس ‌های ظریف، شست ‌و ‌شو با میزان آب کمتر و … که شما قادر هستید برنامه ‌های دلخواه خود را بعد از تنظیم ذخیره نمایید و با چند کلیک ساده ماشین لباسشویی خود را جهت شستن لباس‌ ها آماده نمایید. موقع خرید بهترین ماشین لباسشویی برای فاکتور سرعت اهمیت بسیاری قائل باشید .

مسئله ای که میبایست در نظر بگیرید این هست که چنانچه کار کردن با صفحه نمایش لمسی و یا دکمه ‌های بسیار زیاد برای شما عزیزان سردرگم کننده هستند از مدل ‌های با راه اندازی راحت و سریع تر انتخاب نمایید.

سرعت چرخش و حرکت‌ های شست ‌و ‌شو

در شست ‌و ‌شوی لباس ‌ها مدل‌ های متفاوت حرکت ‌های چرخشی و سرعت‌ های مختلفی دارند، سرعت بالا تر به سریع تر و بهتر خشک کردن لباس ‌ها کمک می کند.

کنترل دمای داخلی

این قابلیت در  ماشین لباس شویی کمک خواهد کرد که دمای آب به وسیله هیتر داخلی تنظیم گردد و این موضوع در زمستان کارایی بالاتری خواهد داشت، اگرچه که با شیر ورودی آب گرم این موضوع می ‌تواند بر طرف شود و همچنین در مدل‌ های با شست‌ و ‌شوی بخار سیستم کنترل دمای قوی تری داشته و لکه‌ ها را بهتر از بین می ‌برند. کنترل دما از فاکتور های بسیار حائز اهمیت محسوب میشود که حین خرید بهترین ماشین لباسشویی باید رعایت کرد .

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 0 Average: 0]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • خانه
 • تکنولوژی
 • قیمت و خرید اینترنتی بهترین ماشین لباسشویی ارزان سطلی ایرانی ۵ کیلویی دیجی کالا