قیمت و خرید بهترین پیچ گوشتی شارژی ارزان کوچک قلمی دیجی کالا

در ابتدای ایم مقاله با عنوان راهنمای خریداری بهترین پیچ گوشتی شارژی باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که در واقع  یکی از انواع مختلف دریل، پیچ گوشتی شارژی یا همان دریل پیچ گوشتی شارژی و برقی محسوب می شود که به منظور باز و بسته کردن انواع پیچ ۲ سو، ۴ سو، ۶ سو و غره کابرد فراوانی برای استفاده خواهد داشت.

 قیمت و خرید بهترین پیچ گوشتی شارژی ارزان کوچک قلمی دیجی کالا

راهنمای خریداری بهترین پیچ گوشتی شارژی

امکان دارد شما عزیزان نیز تا به امروز با وسیله هایی مواجه شده باشید که پیچ آن ها بسیار دراز بوده و باز کردن آن ها به کمک پیچ گوشتی ساده کاری بسیار وقت گیر و خسته کننده است؛ یا این که احتمال داشته شما یک تکنسین برق و یا یک فنی کار بوده و هر روز پیچ های زیادی را باز و بسته می کنید و دوست دارید با خرید یک پیچ گوشتی شارژی مناسب در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید.

در واقع باید گفت که در این شرایط بی تردید وجود یک پیچ گوشتی شارژی به کار شما عزیزان سرعت بسیاری خواهد داد و خیلی آسان تر قادر هستید پیچ ها را بدون خستگی باز و بسته نمایید و در زمان هم صرفه جویی نمایید. امروزه مارک هایی همانند بوش، ورک سایت، کرون، ادون، مکس وان، رونیکس،   AEG و میلواکی، دیوالت و … در زمینه ساخت این محصول کاربردی بسیار موفق عمل کرده اند.

 

در انتهای بخش مقدمه مقاله باید عرض کنیم که ما در این مقاله کاربردی و جامع قصد داریم تا نکات اساسی و حائز اهمیت را در رابطه با خرید بهترین پیچ گوشتی شارژی به شما عزیزان عرض کنیم و همین طور بهترین پیچ گوشتی های شارژی موجود در بازار را خدمت شما معرفی کنیم، بنابراین چنانچه شما نیز به تازگی قصد خرید یک پیچ گوشتی شارژی را دارید، پیشنهاد داریم حتما این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید تا خریدی مناسب تر و مطمئن تر را تجربه کنید.

 

بهترین پیچ گوشتی شارژی در ایران

به همان صورتی که پیش تر هم خدمت شما عزیزان گفته شد، دریل ها انواع مختلفی دارند  و یکی از کاربردی ترین و پر طرفدار ترین نمونه های آن پس از دریل معمولی، پیچ گوشتی شارژی به حساب می آید. ولی در شرایط کنونی امروز تنوع پیچ گوشتی های شارژی موجود در بازار موجب شده تا انتخاب یک گزینه مناسب از میان هر یک از آن ها کار خیلی راحتی به شمار نیاید، در همین راستا به منظور داشتن خریدی مناسب و به صرفه و مطمئن نیاز خواهد بود تا موارد و نکاتی رو در هنگام خرید مد نظر داشته باشید تا دچار هیچ گونه مشکلی پس از خرید نشوید.

 

نکات و موارد لازم در هنگام خرید بهترین دریل پیچ گوشتی شارژی

در نظر داشته باشید که این ابزار مجهز به باتری است و شما این امکان را خواهید داشت تا آن را به سادگی با خود به هر مکانی ببرید و از آن بهره بگیرید. در همین راستا یکی از حائز اهمیت ترین نکاتی که در هنگام خرید این محصول می بایست در خاطر داشته باشید باتری و میزان شارژ دهی آن محسوب می شود، تا دستگاه انتخابی شما عزیزان از انرژی مورد نیاز به منظور باز و بسته کردن پیچ ها برخوردار باشد و وسط کار شارژ آن به اتمام نرسد. می توان گفت که در این میان مواردی مانند بهترین مارک سازنده دریل پیچ گوشتی، امکان تغییر سرعت و تغییر جهت چرخش نیز بسیار مهم بوده و می بایست به آن ها در زمان خرید توجه و دقت شود. در ادامه این مقاله کاربردی قصد داریم حائز اهمیت ترین معیار ها و نکات رو به منظور انتخاب یک دریل پیچ گوشتی شارژی مناسب خدمت شما عزیزان مطرح کنیم :

 • میزان قدرت و سرعت

جالب است بدانید که بعضی از پیچ ها احتمال دارد بسیار سفت بسته شده باشند و به منظور باز کردن آن ها باید پیچ گوشتی شارژی شما از قدرت بسیار زیادی برخوردار باشد. شایان ذکر است که در حین استفاده از دریل درست بعد از فشردن دکمه شما عزیزان می بایست فشار وارده به دریل پیچ گوشتی را به صورت مرحله ای بیشتر کنید تا در انتها قادر باشید پیچ مورد نظر را باز نمایید، این موضوع بخاطر این است که در صورتی که از همان ابتدا فشار بسیار بالایی به پیچ وارد شود، احتمال داشته پیچ گوشتی قدرت مورد نیاز به منظور باز کردن پیچ را نداشته باشد و دستگاه شما متحمل آسیب هایی شود.  این نکته را در خاطر خود داشت باشید که واحد اندازه گیری قدرت دریل، گشتاور است و پیشنهاد می شود دریل انتخابی شما دست کم دارای گشتاور ۳۰ نیوتن متر باشد تا قدرت مورد نیاز به منظور باز کردن پیچ های سفت را دارا باشد.

 

در کنار موضوعات گفته شه همچنین توجه داشته باشید که محصولی که به منظور خرید انتخاب می نمایید، ویژگی تغییر گشتاور در چند حالت مختلف را داشته باشد. همین طور سرعت دریل نیز از دیگر نکاتی است که در حین خرید دریل باید به آن توجه فرمایید.

میتوان گفت که سرعت بالا در یک پیچ گوشتی شارژی وقتی بسیار اساسی و مهم خواهد شد که به منظور چفت کردن قطعات از پیچ های درازی استفاده شده باشد که بعضا امکان دارد به منظور باز کردن آن ها نیاز به ۱۰۰ دور چرخاندن پیچ وجود داشته باشید. اگر چه که دیگر طراحی پیچ های بلند بروز و تازه به شکلی است که فقط اندکی از نوک آن ها پیچی بوده و مابقی صاف می باشد.

 

 • شارژ دهی و دوام باتری

بعضی اوقات این امکان وجود خواهد داشته که در جایی نیاز به استفاده از دریل شارژی وجود داشته که برق نداشته و یا این که به منظور استفاده از برق به یک ۳ راهی برق نیاز پیدا کرده اید که موجود نبوده. در واقع در این راستا وجود یک دریل شارژی با کیفیت در همچین مواردی می تواند بسیار کار راه بنداز و کاربردی باشد، بنابراین در هنگام خرید حتما به میزان ولتاژ باتری توجه فرمایید و ببینید که تا چند ساعت کار شما پشتیبانی خواهد کرد. برخی از کمپانی ها به علاوه پیچ گوشتی شارژی یک باتری اضافه نیز به همراه آن به خریدار تحویل می دهند تا در صورت خراب شدن و یا به اتمام رسیدن باتری نخست و یا مصرف زیاد امکان استفاده از باتری یدک نیز برای شما عزیزان فراهم باشد.

 • امکان تغییر جهت چرخش

جالب است بدانید که از آن جایی که پیچ ها در یک جهت باز و بسته شده امکان استفاده از یک دریل معمولی به جای پیچ گوشتی وجود ندارد، بخاطر این که فقط امکان چرخش در یک جهت را دارند و با توجه به حالت چرخش فقط می توان از آن ها به منظور باز کردن و یا بستن پیچ استفاده کرد، ولی دریل های پیچ گوشتی امکان چرخش ۲ طرفه را خواهند داشت و به کمک ضامن می توان طرف چرخش آن ها را تعیین کرد. این موضوع را در نظر داشته باشید که ضامن روی هر جهتی که تنظیم شود خواهد چرخید و بسته به تنظیمی که داشته در جهت عقربه‌ های ساعت یا بر خلاف عقربه‌ های ساعت خواهد چرخید.

 • دارا بودن لامپ LED

این مسئله بسیار مسئله مهم است و در واقع وجود لامپ ال ای دی در پیچ گوشتی شارژی به شما این امکان را خواهد داد تا بسیار آسان تر نسبت به باز و یا بسته کردن پیچ اقدام نمایید. این لامپ که در زیر خط فرضی برای محور ۳ نظام تعبیه شده به مجرد فشردن دکمه استارت چرخش، روشن می شود. در حقیقت توجه داشته باشید که این امکان موجب می شود جهت باز و بسته کردن پیچ در محیط های کم نور از نور مناسب و کافی برخوردار شوید.

 • قفل سوییچ

شایان ذکر است که سوئیچ در حقیقت وضعیت فعال و غیر فعال بودن هر چیزی را عنوان خواهد کرد. در واقع قفل در سوئیچ نیز این امکان را فراهم کرده تا دکمه را قفل کرده و مانع از بروز خطرات احتمالی دریل برای خود یا کودکان خود شود.

 

 • لوازم جانبی دیگر همراه

لوازم همراه بعضی از پیچ گوشتی های شارژی و برقی نیز بسیار کاربردی به حساب می آیند و موجب شده دستگاه مد نظر کاربردی تر از قبل تلقی شود. در نظر داشته باشید که یکی از این لوازم همراه همان طور که پیش تر هم خدمت شما عزیزان گفتیم باتری اضافه می باشد.

در ادامه سایر لوازمی که امکان دارد به همراه دستگاه به شما تحویل شود را آورده ایم :

 • انواع پیچ گوشتی ۲ سو، ۴ سو، ستاره ‌ای به همراه آلن
 • آچار پیچ گوشتی
 • بند
 • کیف و کاور دستگاه

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 3 Average: 4.3]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • خانه
 • تکنولوژی
 • قیمت و خرید بهترین پیچ گوشتی شارژی ارزان کوچک قلمی دیجی کالا