قیمت و خرید اینترنتی بهترین مارک جارو برقی خوب ارزان قیمت ایرانی دیجی کالا

شایان ذکر است که جارو برقی وسیله ای است که هر خانه ای به آن نیاز دارد و قطعا شما می‌ خواهید بهترین جارو برقی مورد نیاز خود را در آینده نزدیک بخرید. در واقع شاید در نگاه نخست فکر کنید فقط قدرت بالا معیار خوبی جهت انتخاب بهترین جارو برقی باشد ولی این روش انتخاب بهترین جارو برقی نیست. با ما همراه باشید تا در انتخاب بهترین جارو برقی مورد نیازتان شما را راهنمایی کنیم. ملاک های متنوعی وجود دارد که در انتخاب بهترین جارو برقی مناسب میبایست در نظر بگیرید.

قیمت و خرید اینترنتی بهترین مارک جارو برقی خوب ارزان قیمت ایرانی دیجی کالا

راهنمای خرید بهترین مارک جارو برقی

چنانچه حیوان خانگی دارید و یا طبقات مختلفی را می ‌خواهید به صورت مرتب جارو برقی بکشید و یا سطوح مختلفی همانند موکت با پرز کوتاه و یا بلند، فرش، سرامیک و … را می ‌خواهید تمیز کنید و یا فضای کم یا زیادی را می‌ خواهید جارو بکشید تمام این موارد در انتخاب بهترین جارو برقی به مدل ‌های مختلفی خواهد رسید. در حقیقت جهت انتخاب بهترین جارو برقی فکر نکنید که چنانچه گران ترین مدل موجود در بازار را خریداری کنید، بهترین انتخاب جارو برقی را داشته اید همچنین چنانچه مدلی ارزان قیمت تر را انتخاب کنید به این معنی نخواهد بود که کارایی مناسب را نخواهد داشت، در واقع هر مدل برای کارایی خاصی طراحی شده و بعد از انتخاب کارکرد مورد نیاز، زمان مقایسه قیمت و شکل ظاهری خواهد رسید. در حقیقت می توان عنوان کرد که بهترین جارو برقی آن است که نیاز شما را بصورت کامل و با مناسب ترین هزینه، بر آورده نماید .

راهنمای خرید بهترین جارو برقی

مدل ‌های کیسه دار در مقابل بدون کیسه

مخزن جارو برقی ها می ‌تواند با کیسه و یا بدون کیسه خریداری شود، چنانچه قصد دارید هزینه ها را کاهش دهید و از دردسر تعویض کیسه ها دوری کنید مدل‌ های بدون کیسه گزینه مناسبی برای شما عزیزان به شمار می آید. در سمت دیگر، مدل‌ های کیسه دار بهداشت بیشتری دارند و برای اشخاصی که نسبت به گرد و غبار حساسیت دارند انتخاب بهتری به شمار می آید، بخاطر این که کیسه جارو برقی از پخش شدن گرد و غبار در فضای خانه جلوگیری می ‌کنند.

همین طور مدل ‌های کیسه دار، اغلب دارای فیلتر HEPA می باشند، فیلتر چند لایه ای که مانع انتشار گرد و غبار در هوای خروجی جارو برقی خواهد شد. خالی کردن مخزل مدل‌های بدون کیسه آسان تر است و چنانچه مورد با ارزشی اتفاقی وارد مخزن جارو برقی شود به آسانی قادر هستید مخزن را باز کنید و آن شی را خارج کنید.

همین طور در مدل ‌های فاقد کیسه، با مخزن شفاف نیازی نیست قبل از شروع به کار مخزن را باز کرده و از خالی بودن آن اطمینان حاصل کنید و در صورت نیاز سریعا قادر هستید مخزن را تمیز کنید.

مقایسه مدل‌های ایستاده در مقابل خوابیده

در حقیقت مدل ‌های ایستاده در مقایسه با مدل ‌های خوابیده ارزان قیمت تر به شمار می آیند و همین طور فضای کمتری را اشغال خواهند کرد و همچنین میتوان گفت که به هیچ عنوان سنگین نیستند. در حالت دیگر مدل‌ های خوابیده دارای سر و صدای کم تری هستند و بصورت کلی قدرت مکش و عملکرد بهتری دارند. بیشتر مدل‌ های خوابیده قدرت بالا تری از مدل‌ های ایستاده دارند و می توان نتیجه گرفت که با سرعت بیشتری قادر هستید با آن ها کار نمایید. چنانچه قصد دارید با جارو برقی سطوح مختلفی همانند پرده ها، زیر مبل ها و اثاثیه منزل را تمیز کنید مدل ‌های خوابیده، می توانید بیشتر از مدل های ایستاده به کار شما عزیزان آید.

مقایسه مدل‌های دستی کوچک در مقابل سایر مدل‌ ها

بهتر است بدانید که در بررسی بهترین مدل های جارو برقی، ۲ مدل کلی دستی کوچک و بزرگ وجود دارد. این مدل ‌ها اغلب بدون سیم هستند اما چنانچه سیم دار باشند قدرت بیشتری نیز خواهند داشت. چنانچه قصد دارید سطوح کاملا صافی را با قدرت نه چندان زیاد تمیز نمایید مدل‌ های دسته دار شارژی گزینه مناسب تری به حساب می آیند، زیرا وزن کم تری دارند و شما عزیزان به سادگی قادر هستید آن ها را جابجا نمایید و بخصوص در هنگامی که قصد دارید به سرعت نقطه کوچکی را تمیز کنید انتخاب خوبی به شمار می آید. مدل‌ های دستی هم بیشتر شارژی بوده و جهت تمیز کاری فضای کم همانند اتومبیل و مبل ها و… مناسب می باشد. مدل‌ های دسته دار شارژی عمر باتری بیشتری نسبت به مدل‌ های دستی دارا می باشند.

بررسی ربات‌ جارو برقی های جدید

میتوان اینطور عنوان داشت که جارو برقی‌ های رباتی جهت تمیز کاری مداوم فضای خانه انتخاب مناسب تری به حساب آیند. اگرچه که هوشمندی این ربات ها جهت تمیز کاری سطوح ارتفاع مختلف پایین است ولی با ظهور تکنولوژی ‌های مختلف، یقینا به زودی جارو برقی ‌های با توانایی بالایی را شاهد خواهیم بود.

در واقع ربات ‌های جارو برقی جهت تمیز کاری سطوح صاف و با پرز فرش کمتر از ۲ سانتی متر به خوبی عمل خواهد کرد. همین طور می توان اینطور گفت که برای افرادی که در خانه خود حیوانات خانگی را نگهداری می ‌کنند انتخاب هوشمندانه تری به حساب می آید، تا مو های حیوان خانگی که بر روی زمین می ‌ریزد به صورت مرتب جمع آوری گردد.

 

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 1 Average: 5]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • تکنولوژی
  • قیمت و خرید اینترنتی بهترین مارک جارو برقی خوب ارزان قیمت ایرانی دیجی کالا